Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2019-10-11 07:25:54 eye-2 2751   — comment 0

ТОП-5 новинок Книгарні Є від українських авторів

Вважаєте, що українська література вже не та або ще досі думаєте, що вона нудна й одноманітна? Тоді прийшов час познайомитися з нею ближче, відчути, чим же вона живе нині. Знайомимо вас з п’ятьма новинками сучасного укрліту, які зможуть задовольнити смаки кожного.

«Доки світло не згасне назавжди»

Книги про пригоди — це Макс Кідрук. А про черговий роман Макса Кідрука, напевно, чув чи не кожен. А якщо ви досі з якихось причин не чули, то це той момент, коли варто придивитися до творчості автора ретельніше. Ця історія затягне у світ химерних сновидінь і марень, в якому межа реальності непомітно стирається. А в центрі цього переплетення дві сестри – Індія та Рута, їхні страхи, почуття та намагання розібратися в усьому, що діється в їхніх життях.

«Маркетер»

Сучасна українська прозу важко уявити без автора Олег Сенцова. Нову книгу кінорежисера й письменника, людини сталевої сили волі й витривалості Олега Сенцова неможливо оминути. Якщо ви сумуєте за студентськими роками, якими б вони не були скрутними, та попри це сповненими не тільки складнощів, а й справжньої дружби, юнацької любові, перших починань і успіхів, то ця збірка малої автобіографічної прози поверне відчуття ностальгії за тими часами. Атмосфера початку дев’яностих, коли ще ніхто достеменно не знав, а ким же є ці загадкові люди, що вивчають маркетинг. Історія про нове покоління, яке прагне ламати стереотипи й рухати цей світ далі, перевертаючи його догори дриґом.

«Оптика бога»

Для поціновувачів прихованих сенсів і милозвучної поезії маємо збірку поезій Мар’яни Савки, котра вражає не лише неймовірною грою слів, а й сюрреалістичним ілюстраціями Романи Романишин та Андрія Лесіва. Гармонійне поєднання поезії та графіки спонукає поглянути на звичні речі під іншим кутом, навчає бачити за зовнішньою оболонкою людини її душу в сукупності її судомних порухів, прислухатися до її серцебиття і чути тривоги, страхи, болі, сподівання, надії і ще безліч сокровенно-інтимних почуттів. Та насамперед поетка переконує помітити ту глибоку потребу людини в любові – любити себе та інших, ніжно обожнювати всілякі дрібниці.

«Таємне товариство брехунів»

Книжки для дітей українською читати дуже цікаво. Особливо коли це заключна частина серії книг Лесі Ворониної потішить юних читачів. Циркове видовище, барвисті костюми, розфарбовані гримом обличчя клоунів і такі дивовижні фокуси… Але на героїв чекають більш страхітливі фокуси, коли вони розуміють, що потрапили у пастку прибульців-синьомордів, котрі бажають підкорити собі Землю. На Клима Джуру та його приятелів чекає протистояння інопланетним загарбникам, сповнене небезпечних пригод. Щоб дізнатися, чим скінчиться ця фантастична епопея (а новинки фантастики та інші книги можна подивитись тут), рекомендуємо прочитати цю захоплюючу історію.

«Чарівні істоти українського міфу. Духи домашні»

Вважаєте, що ви єдиний господар у своїй оселі? І поки ви так міркуєте десь в кутку сумує і гірко плаче домовик, котрий так намагався сподобатися господарям. А що й говорити про його побратимів – інших духів-помічників… Настав час познайомитися з цією добродушною (і не дуже) компанією. Завдяки книзі Дани Корній, яка чудово оформлена, це знайомство пройде легко й неймовірно цікаво.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma