Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-07-18 11:03:52 eye-2 3743   — comment 0

Третьосортними «добровольцями» поповнюють «другу армію світу»

Воювати проти України беруть майже всіх: найманцям не обов'язково мати досвід військової служби, а вся підготовка перед відправкою в український чорнозем на фронт триватиме лише 30 днів.

Лаптями щі сьорбали, бліни з навозної лопат їли… Що це за люди, якого сорту? Та і чи люди це взагалі?

Судячи з усього держава їх людьми не вважає.

На рашці почали набират третьосортне бидло для участі у війні проти України в усіх 85 суб’єктах федерації. З них буде сформовано окремі батальйони. Відомо, що набір у деякі з них стартував ще минулого місяця та активізувався у липні. Так званих «добровольців» набирають примусово, кого обманом, кого шантажем, а кого просто залякують.

Як повідомляють аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW) цей набір добровольців наповнить «другу армію світу» солдатами низької якості, яким при цьому доведеться платити великі гроші.

Очікується, що добровольчі батальйони окупантів складатимуться приблизно з 400 осіб віком від 18 до 60 років. Вони належатимуть до різних родів військ: мотострілецька, танкова та морська піхота, а також зв'язок та тилове забезпечення.

Зазначається, що добровольцям не обов'язково мати досвід несення військової служби, вони проходитимуть лише 30-денну підготовку перед відправкою до України.

«Якщо ці зусилля щодо найму наблизяться до досягнення своєї мети, то, ймовірно, будуть дорогими», – сказано в повідомленні.

В ISW повідомляють, що міноборони рф платитиме добровольцям зарплату, а їхні суб'єкти федерації забезпечать надбавки. Було названо цифри: очікується, що зарплата кожного найманця становитиме приблизно три тисячі доларів.

Якщо у рф наберуть 85 батальйонів по 400 осіб у кожному (всього 34 000 добровольців), це обійдеться країні-агресору приблизно $102 млн на місяць тільки у вигляді заробітної плати.

«З огляду на те, що 30-денна підготовка добровольців перед боєм не дасть боєздатних солдатів, ця ціна дуже висока. Вони отримають статус ветерана та пільги, якщо служитимуть в Україні, крім зарплати та премій. Це, ймовірно, призведе до появи «солдатів» нижчої якості, ніж звичайні призовники в російській армії, за цінами, близькими до професійних солдатів", – підкреслили аналітики.

Експерти ISW резюмували, що такі дії кремля свідчать, що російський диктатор володимир путін не може залучити свій народ до добровільної боротьби без таких значних матеріальних стимулів.

А ще платити такі великі кошти для країни обкладеної санкціями з усіх сторін, не має з чого. От і виходить, що третьосортного бидла ніхто не буде повертати в рідні домівки,  навіть у вигляді «груз 200».

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma