Enigma Enigma

Roman Revedzhuk / Роман Реведжук

2021-10-06 21:55:22 eye-2 3981   — comment 5

Трохи думок - висновків.

  · 2 вересня  · Bern, Switzerland  · 

Трохи думок - висновків.

По порядку!

Вакцинація: Як ви знаєте, 8.08 я вакцинувався від ковід-19 (див. попередній пост). Пройшов час, набув імунітету, почуваюся прекрасно. Нічого до руки не магнітиться, щоранку стирчить не тільки волосся на голові У великих скупченнях людей: магазинах, ринках, громадському транспорті тощо, одягаю маску і всім рекомендую. Раджу вакцинуватися, щоб вберегти своє здоров'я та здоров'я рідних, близьких і оточуючих - колективна взаємодія.

Афганістан: Талібан, це - ідеологія. Котра навіть через 20 років перемогла. Я не поділяю ідеологію талібану, бо вона є печерним консерватизмом. Як ідеологічно переконаний республіканець, поділяю погляди цивілізованого, сучасного консерватизму. Який не порушує прав людини. Ідеологія завжди перемагає, запам'ятайте ці слова.

Америка програла другу війну! Завдяки недолугим діям лівих сил у владі. Перша війна була програна у В'єтнамі. Але на екранах у бойовиках Америка запам'яталася нам переможцем. Голівуд своє зробив. Результат війни в Афганістані тисячі покалічених і загиблих молодих американців у чужій війні. Станом на сьогодні, кожен американець повинен віддати близько 20-ти тисяч доларів, щоб покрити зовнішній борг. Такі наслідки недолугих дій лівих соціалістів (Обама, Байден) під ширмою демократії. Далі - криза. Бо купка лівих ліберастів намагаються агресивно домінувати у світі над тверезомислячими. Америка втратила статус світового поліцейського і еталон супердемократії. Але Голівуд і лівацькі соцмедіа своє зроблять.

Україна: Зеленський так і не став де-факто президентом. І погано виконує роль у цьому статусі. Мафіозно олігархічна система розпустила метастази наскільки глибоко, що ширма діджиталізації скоро виїдатиме очі самим діджиталізаторам. Все плачевно і ганебно. Як би купу смердючого лайна не намагалися накрити красивою паперовою коробкою, звіється вітер, здує коробку і сморід буде ще більшим. Лайно потрібно прибирати, а місце з під лайна вимивати. Вибачте, за такі реалістичні метафори. Україна мала шанс - Зеленський його втратив для країни, як і Порошенко.

Резюме: хочу побажати українцям терпіння, мудрості і головне людяності.

Боже бережи Україну!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma