Enigma Enigma

BlackPR

2022-07-16 19:39:39 eye-2 4452   — comment 0

Трохи про коляборанта Юрка Дурка Гнилицького.

 

 

...Це мій одногрупник, боже, як низько людина впала, вже й немолодий.Його бувша дружина викладала английську у гімназії. Гнилицька Олена Володимірівна, а Юрка з нами навчався в інституті іноземних мов у Горлівці, на неї і оженився. Робити не хотів ще в 90ті, ось вони і розлучилися. Олена викладала англійську мову. Вона, за словами юрка (в 2014 році казав) була в референдумній комісії в гімназії. Само юрко дурко голосувало два рази - в школі 18 та в гімназії.

Фамилия соответствует нутру!😠😠😠

Вона сама родом з Забайкалля, вигляда, як бурятка(😁), мала назріст. І що, після тієї  "комісії", Олена так і викладала у гімназії?! Давно не бачила ні його, ні її, років з 12. Бачу, обидва зкурвились, або завжди були. Десь юрко викладав у Рубіжному, там трапилась якась історія з розумово неповноцінною малюлєткою, після того його нагнали, потім воно спробувало працювати в школі на повороті Мельникова, звідкіля його звільнили за скаргами батьків, бо воно тіпа хапало за дупці дівчаток і хлопчиків, потім воно викладало в бурсі навпроти дома техніки, і там від юрка з величезними зусиллями позбавилися. після того воно ніде не працювало навіть на шабашках. Жінка пішла з гімназії на пенсію, заощадивши гроші на репетиторстві (як викладач вона дійсно була кваліфікованою, на відміну від дурка) і жила десь біля танка, придбавши там квартиру . від юрка вона таємно втекла, чим воно було дуже зхвильоване. бо Лєна втайні від дурка назбирала та витратила НА СЕБЕ гроші. а юрко дурко кожну копійчину у кишені ближнього вважає за особисту образу. Потім його били бомжі, коли застукали на помийці біля ринку, та взагалі хто лишень його не бив. а в 2018 році воно приперлося незваним до мене на день народження і отримало там за те, що настирно проголошувало ідею об'єднання ЗСУ з окупантами та лугандонами з метою спільного походу на Київ. тоді воно переконалося,що кілька ударів спрацьовують краще за півтори години виховної бесіди. Це так, коротко про юрка.

Это новый сценарий для фильма Тарантино, лол.

Десь так. фільм жахів, криміналу та порнухи.

Имеет все шансы зелёного слоника переплюнуть, хотя тот шедевр.

Там ще більше є, але це вже недотичне до колоборанства.

А рекогносцировка по Северодонецьку, в той час, як лугандони стаханова тренувались запускати ракети з установки "партизан"? а періодичне проживання у нього якихось лугандонів, для яких юрко підшукувало квартири з непомітним для господарів приходом-уходом, а те що після звільнення міста у нього переховувались два сепари? а те, що розбомбили всі пункти, де воно отримувало гуманітарку? надто багато співпадінь. особливо, коли юрко здатне само себе трахнути за сто гривень. І те, що дурко слідом за суховим чекав на прихід "русскаго міра"...

Та а чого ж за всі ці року СБУ цього покидька не потримало за ейкі?! про інше я маю на увазі сімейні чвари, кому це потрібно.

Начальство СБУ не давало дозвіл.

Сбу как правило слушают, проверяют,но никого не садят в тюрьму так что ничего нового.

СБУ відкривають справи. Але тут важливішим виявився гешефт з лугандонами, аніж затримання коляборанта.

В гимназии небыло референдума! Я в 14 году гимназию  заканчивал

Я ясно сказав - ЗА СЛОВАМИ ЮРКА. А по спискам проходила ледве не головою комісії. А де саме - комп з інфою залишився в Лисичанську.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma