Enigma Enigma

Один из 93%

2019-11-18 09:57:55 eye-2 3925   — comment 0

«Це фактично війна»: що відбувається у Гонконзі після пекла у Політехнічному університеті.

Вже за годину після відступу поліції у 6 ранку відбувся черговий наступ. На ранок уряд застосував усе: адміністративний ресурс, нові загони поліції, зброю та навіть китайську армію.

Тепер по порядку.

Близько 7 ранку з’явився біглий ректор Політеху. Він заявив, що в всьому винні студенти, але він - класний, і тому домовився з поліцією, щоб усі студенти вийшли, потім їх доставлять у поліцію і там будуть розбиратися, хто вчинив державні злочини. Тварь.

Деякі активісти, які були поруч з університетом, повірили в те, що поліція не буде їх бити та пішли на поступку. Їх закидали газом, забили та доставили у буцегарні.

У самому політесі досі - близько 600 осіб, 70% з них - студенти, у тому числі - іноземні. Капітулювати вони не збираються. «Це наш університет і наш дім».

Лідери студврядування зробили заяву до світу: врятуйте PolyU та Гонконг. Демократичні партії вже назвали ситуацію гуманітарною кризою та вимагають від уряду відпустити всіх затриманих.

Поліція звіріє. Є відео, де при побитті та затриманні студентів вони кричать «Ми зараз повторимо Тяньаньмень» або «Кричи, бо тепер ми будемо тебе гвалутвати».

Паралельно на вулицях міста з’явилася китайська армія, вже зі зброєю. Вони ховаються по різних локаціях, і начебто вийшли підтримувати безпеку. Але факт - в них вже є зброя, і коли її застосують - невідомо. Активісти змогли зробити лиш декілька кадрів.

Сутички проходять по всьому місту, активісти блокують центральні дороги.

Поліція б’є журналістів, у тому числі іноземних. Наказ - припиняти висвітлення кризи.

Лікарів-волонтерів продовжують затримувати. Поліція привозить власних лікарів, аби ті не давали померти тим, кого везуть у камери. Правда, до Політеху вдалося дістатися Червоному хресту: його побоялися бити або затримувати.

Батьки дітей, які зараз у політесі, виступають з заявами про те, що їхні діти можуть бути вбиті у будь-яку хвилину.

Світ продовжує мовчати, українські ЗМІ пишуть гівнозводку, яка здебільшого не відображає реальності (за винятком декількох медіа, що все ж таки показують правду, хоч цього і не достатньо).

Гроші Пекіну смердять усюди. Бридко.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma