Enigma Enigma

Gradov

2022-01-07 14:50:16 eye-2 4454   — comment 0

Цікава штуковина- інтернет...

Цікава штуковина- інтернет. Головне встигнути скрізь потрапити, поставити вподобайку і написати свій комент. Так! Кожен має право висловити своє і я не заперечую! Іноді тільки дивує, як більшість клює на вброси. От і думаю, може і мені не писати тут, а зробити свій сайт і пиши все що завгодно. Більшість - схаває. Чим незадоволений я? Тим, що в інеті майже усі суперексперти. Дивишся ленту про події в Казахстані...і раптом з"являється отака інфа.. І пішли вподобайки і коменти на Уррра. ( не помилково так написав, бо той вигук Ура прийшов від монголів, котрі робили набіги і саме у них лунало- Ўрра...Ўрра..) А хто читав, та потім ще ретвіт зробив, впевнен у правдивісті такої інфи? Як кадирівці сьогодні у місті? Вони були у 2014. А коли вирушив на Схід Батальйон ім.Дудаєва тих кадирівців як вітром здуло. При наймі, що готель "Турист"...ну дуже далеко від центра. То вже майже поруч з колишнім ВВАУШ і кінець міста. Тут теж виникне питання, а чому саме мені можна вірити а сайту- ні? Я не закликаю вірити мені. Просто є речі, може мешканець хоч на 1% володіє інфою?
До подій у Казахстані...у місцевих лугандонців теж своє ставлення. Я згоден з коментарями мешканців, котрі наїлись вже руського миру Можна тільки підтвердити, що та московія ніколи не навоюється і ніколи не захлинеться кров"ю людською. Посилаючи вбивати- головне сходити до церкви...Україно! Навіщо ти запропонувала створити отой сходняк під Назвою- ООН, бо він нагадує сьогоднішнє ОБSS? чи як його там називають?
Нахрен вони тут здалися? Вони ще якісь правила встановлюють. Суки, запитайте у родини вбитого Воїна, у них є різниця чим вбили його?. Як і керівникам України, котрим до дупи війна. Кожен має право на Життя! Цікаво як на військових зборах можна використати дистанцію у 1,5 метра, лугандон смі не пояснює...Хтось поперся у Буковель, хтось поперся у Казахстан, самий вумний академік кулі Земної до московії...Їдьте куди завгодно. Тільки не повертайтесь. Коли вже згинуть усі зелені, куліби, гройсмани, тимошенки, данілови, яценюки...? Я просто прихильник Василя Стуса. Нібито сьогодні ти написав...

Моя Україна забула
Сміятись. Вона гомонить.
Моя Україна не вщухла
Од прагнення жить.

Моя Україна не знає
Веселих світань.
Моя Україна палає
У мить догорянь.
Моя Україна тривожиться,
Бунтує, буя.
На чорнім рабованім торжищі
Вкраїна моя.
Її догоряє майбутнє
І тужить, ридає,
І в передвечірній сутіні
Лиш руки ламає.
І дивиться в небо — о, де вони
Надії і голуби?
Лиш демони, демони, демони
Старої ганьби.
Злітаються — ніби на здобич,
Злітаються спроквола
На роздоріжжя розтоптані,
Розіп'яті край села...

 

 

...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma