Enigma Enigma

SovaTravel

2019-11-25 17:46:29 eye-2 2548   — comment 0

Цирк з тваринами: за і проти

Сьогодні в Україні поширилась тема про тварин, які виступають у цирку. Люди поділились на два табори: одні - проти, другі - за.

Нещодавно, я відвідала Харківскьий державний цирк, а саме його закулісся, де мешкають коні та маленькі поні. Львівів, нажаль, не змогла подивитись, адже в них була тиха година за розкладом.

Тож, що я побачили і почула. Уся конюшня була чиста, кожен кінь і поні знаходився окремо один від одного, бо у цирку праюють тільки самці і в них можуть виникнути суперечки. 

Один із дресувальників каже якщо забрати тварин з цирку, то вони втратять масу глядачів. Основні глядачі в цирку - це діти. Якщо прибрти тварин з цирку, то відвідувачів стане значно менше. Звідси - за комунальні послуги платити не буде з чого, цирки стануть не рентабельними, їх виставлять на приватизацію і з цих будівель і прилеглих до неї територій сможут зробити все що пов'язано з бізнесом. А якщо робити цирк на зразок "Дю солей" (тільки за участі людей) то квиток буде коштувати не 150 гривень, а усі 1500 гривень. 

Для того щоб забезпечити цих тваринок, держава виділяє не тільки кошти. В основному це продукти: молоко, овочі, сіно, овес, моркву тощо. 

Що стосується фото-відео матеріалу, який викладають зоохасники, з`ясувалось що ніякого відношення до українських цирків не має. І  точно не стосуються Харківського цирку. Насамперед вони були зроблені не в нашій країні. 

Нам показили паспорта, усі щеплення які були зроблені тваринам. Також ми мали змогу на арені цирку впевнитись, що поні та коням нічого надприродного не змушують робити. Навіть продемонстрували ті допоміжні речі, якими користуються десувальники. Самим страшним для мене показався хлист. Але мені показали, що його застосовують лише для спеціального звуку на який реагують тварини. Ні в якому разі він не торкається коней та поні.

Наприкінці ми запитали чи приодили до цирку зоозахисники, щоб своїми очами на все це подивитись. Я була здивована тим, що вони тут ніколи не з`являлись. Хоча дирекція цирку їх запрошувала.

Тож, можу сказати що ви самі вирішуєте на чий стороні бути. Я розповіла, тільки те що дізналась відвідуючи залаштунки цирку. І якщо ви так само бажаєте дізнатись про цю тему, так саме можете потрапити у цирк і самому у цьому розібратись. Дирекція цирку вітає таких як ми з вами, котрі  хочуть дізнатись правду.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma