Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-07-19 09:02:43 eye-2 3753   — comment 0

Цивілізований світ не залишає Україну один-на-один з сусідом-агресором

Ще один приклад демократичного, мирного суспільства показала Норвегія.

У Норвегії адвокат Бенгт Ерік Уолдоу запустив національну кампанію зі збору коштів на Bayraktar TB2 для України. Оголошення про кампанію розміщено на норвезькій краудфандинговій платформі Spleis.

Адвокат має намір зібрати $5,5 млн на безпілотник. На сьогоднійшній день зібрано близько 400 пожертвувань на суму $13 600.

"Дамо Bayraktar від норвежців українському народу – виявіть солідарність у боротьбі України проти Путіна. Литва зібрала на один Bayraktar за три дні, Польща збирає на три Bayraktar, а Україна зібрала на три Bayraktar за кілька днів. Норвегія має зробити те саме. І ми маємо перемогти в цьому шведів!" – написав Бенгт Ерік Уолдоу.

Донати приймаються від 10 норвезьких крон (близько $1).
Першій тисячі донорів надається право голосувати за ім'я "Байрактара" для України.

Якщо норвежцям не вдасться за 80 днів зібрати потрібну суму, гроші передадуть до фонду допомоги Україні при українському посольстві в Норвегії.

  • 27 червня Волонтерський фонд Сергія Притули за неповних три дні отримав від українців 600 млн грн пожертв на купівлю безпілотників Bayraktar. Турецький виробник віддав їх безплатно.
  • У Польщі з ініціативи місцевого журналіста Славомира Сераковського також "краудфандять" на Bayraktar для ЗСУ.
  • 7 липня Bayraktar TB2, на придбання якого у Литві зібрали 6 млн євро, відправили до України. Його проводжали тисячі литовців.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma