Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-16 10:01:07 eye-2 12498   — comment 2

У четвер, 18 червня, Зеленський хоче арештувати Порошенко без жодної підстави

Про це стало відомо із клопотання про обрання запобіжного заходу прокурорів Венедиктової. Юридичний треш, який відмовилась підписувати на 100% людина Зеленського, колишній Генпрокурор, радо підписує сьогоднішній Генпрокурор Венедиктова, що отримала цю посаду виключно для таких незаконних дій. Можливість контролювати корупційні потоки через прокурорів на мільярди гривень, на думку Венедиктової варти свавілля та беззаконня в країні.

Юрий Бирюков

Вони хочуть його заарештувати.

Саме так написано в клопотанні про обрання запобіжного заходу. Чи не "особисті зобов'язання», не «нічний домашній арешт". Саме арешт, на два місяці, без права застави. За ідіотському справі, яке попередній генпрокурор влучно назвав "юридичним трешем".

Вони хочуть його заарештувати.

Ще вчора ми обговорювали це все в одній тональності. А вночі прийшла звістка про смерть його батька. І політична підтримка нашого політичного лідера ще й наповнилася необхідністю ... простої людської підтримки.

Вони хочуть його заарештувати.

Пам'ятайте, ось трішки більше року тому ми збиралися на Банковій зі словами подяки? Це йому тоді здорово допомогло, знаю не з чуток. Тепер потрібно зібратися зі словами підтримки.

І я прошу про репост. Це важливо.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma