Enigma Enigma

Владислав Стахів

2019-11-04 10:48:29 eye-2 577   — comment 1

У грудні очікують колапс економіки «ДНР» і соціальний бунт

«Влада» і пропагандисти «русского мира» запевняють, що це тимчасові технічні труднощі. Чи то «республіканський» банк ніяк не може налаштуватися на нову систему роботи. Чи то куратори з Москви заморозили всі рахунки, щоб «влада» менше крали. Очевидно, причини дуже натягнуті.

Тим часом, затятий рашіст, але досить відвертий блогер з Донецька Роман Манекін чесно пише, що «республіка» рухається до економічного колапсу і соціальних потрясінь вже в грудні цього року. При цьому Манекін сам готовий жити в кам'яному столітті і закликає земляків піти на цю жертву заради «русского мира».

Тим часом, український патріот з Горлівки, що пише не під самим пристойним ніком, призводить інший доказ глибокої розрухи в ДНР - дармової нікому не потрібний металобрухт:

«Сумні новини з бомжацкіх фронтів. Металобрухт чи взагалі не приймають або по рублю за кіло. Макулатура впала з 3:50 до 3:20, пивні банки по 15 за кіло. Поки що тримаються пивні та горілчані пляшки по 50 копійок, та поліетилен високого тиску по 15 рубликів за кілограм! »

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma