Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-01-09 17:55:14 eye-2 3322   — comment 1

У Харкові СБУ затримала агента РФ, який намагався підірвати бомбу у житловому будинку (Відео)

Контррозвідники СБУ попередили у Харкові замах на вбивство одного з колишніх бойових командирів розвідпідрозділу батальйону ЗСУ, який був організований спецслужбами РФ. Для цього російські спецслужби залучили харків'янина, який раніше проходив військову службу в НГУ, проте був звільнений з-за компрометуючих обставин.

"Спецслужби країни-агресора планували помститися українському командиру за успішні операції проти незаконних збройних формувань терористичних організацій« Л / ДНР». Зокрема, була знешкоджена група офіцерів Збройних сил РФ, один з яких носив звання" Героя Росії ", - розповів представник пресс-центру СБУ.

Харків'янин готувався здійснити замах в багатоквартирному житловому будинку, де живе командир, заклавши саморобний вибуховий пристрій. Дії диверсанта створювали загрозу для життя багатьох мирних громадян.

Контррозвідники і слідчі СБУ із задіянням бійців ЦСО "А" затримали зловмисника з вибухівкою в будинку. За оцінками фахівців, потужність вибухового пристрою становила півкілограма тротилу і приводилася в дію за допомогою радіосигналу з автомобільної сигналізації.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma