Enigma Enigma

Ева Браун

2020-01-10 08:03:38 eye-2 2736   — comment 0

У Харкові відкриється реабілітаційний центр для учасників ООС

Війна на Сході принесла в сім’ї українців багато лиха та болі. Зруйновані долі та покалічені життя, втрачене здоров’я та нерви. І незважаючи на те, що український народ сильний та може витримати будь які негаразди, професійна допомога нікому не завадить, а особливо нашим захисникам. Адже саме військовослужбовці та добровольці потрапили в жерло тих страхіть які назавжди відбились на їх психіці та фізичному здоров’ю.

Сьогодні багато хто із цих воїнів потребує належної уваги до себе від спеціалізованих фахівців. Підтримкою для наших захисників є медична реабілітація, яка є фундаментом процесу відновлення і спрямована на покращення здоров'я військовослужбовців, щоб вони стали морально задоволеними, психічно стійкими та почали активно приймати участь у громадському житті.

Так, уже цьогоріч у Харкові відкривається реабілітаційний центр для воїнів, які отримали травми під час проходження служби в зоні проведення ООС.

Реабілітаційний центр для учасників бойових дій буде реалізований на базі обласного комунального підприємства «Госпіталь ветеранів війни». Планується створення кількох відділень фізичної та психологічної реабілітації . Перші кошти на проєкт уже були закладені у цьому році в обласну програму «Здоров'я Слобожанщини». Лікарі госпіталю мають великий досвід роботи з військовослужбовцями, адже коли велись запекли бої на Сході саме вони були першими хто рятував життя наших бійців.

 

Шпиталь має практичний досвід, адже він приймав поранених військовослужбовців ще під час Другої світової війни, а також війни в Афганістані. Саме тому було прийнято рішення відкрити реабілітаційний центр для військовослужбовців, які повернулись зі сходу країни на базі даного військово-медичного закладу.

Як ми бачимо держава робить все можливе аби якнайшвидше відновити здоров’я учасників бойових дій. Адже для нашої країни кожен військовослужбовець на вагу золота.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma