Enigma Enigma

Лана Шведова

2021-08-23 18:35:44 eye-2 3947   — comment 0

У Києві проходить Кримська платформа: онлайн-трансляція

12:56 23 серпень Київ, Україна

У Києві стартував перший саміт Кримської платформи. У ньому беруть участь представники 44 держав і міжнародних організацій, в тому числі 14 глав держав.

Захід пройде в конференц-центрі Парковий в центрі Києва. Парковий знаходиться недалеко від Верховної Ради і Маріїнського палацу. У ньому візьмуть участь представники 44 держав і міжнародних організацій, в тому числі 14 глав держав.

Саміт повинен початися виконанням Джамалою пісні 1944. Потім відбудеться офіційне засідання, в якому візьмуть участь президент Володимир Зеленський, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, глави зарубіжних делегацій.

Орієнтовний розклад інавгураційного саміту Кримської платформи:

10:50 - прибуття офіційних делегатів

11:25 - церемонія фотографування

11:30 - початок саміту Кримської платформи

14:30 - заява президента Володимира Зеленського за підсумками саміту

15:30 - панельні дискусії

Сьогодні в рамках саміту Кримської платформи почалася тристороння зустріч України, Німеччини і США, повідомив посол України в ФРН Андрій Мельник.

За словами дипломата, зустріч ініціювала Україна. Напередодні на спільному брифінгу з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель її анонсував президент Володимир Зеленський.

На зустрічі обговорюються питання транзиту газу через Україну. "Я хочу зрозуміти, що буде отримувати Україна, і що вона може втратити після 2024 року, хто і які гарантії дасть Україні", - сказав президент.

Раніше МЗС озвучив склад учасників Кримської платформи. В інавгураційному саміті візьмуть участь представники 44 країн, в тому числі дев'ять президентів. Пізніше про свою участь в саміті заявили в Ісландії і Албанії.

https://myc.news/ua/glavnoe/v_kieve_prohodit_krymskaya_platforma_onlajntranslyaciya

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma