Enigma Enigma

Andrian

2020-06-22 16:06:47 eye-2 3264   — comment 0

У "ЛНР" привезли дві гаубиці, пакети з тілами і російських журналістів

"Народна міліції" "ЛНР" привезла в селище Голубівське (Луганська обл.) дві гаубиці, пакети з тілами і російських журналістів

місцеві жителі селища Голубівське стали очевидцями ряду подій. В районі полудня в селище прибула група солдатів "Народної міліції ЛНР" в повному обмундируванні, а також 2 гаубиці. Не дивлячись на незадоволеність серед місцевих жителів, вони розмістилися на околицях житлових масивів.

У той же час, в іншій частині селища був помічений мінівен з чорними поліетиленовими пакетами, які по контурах нагадують тіла. Там же, місцеві жителі спостерігали пікап з представниками преси.

Проросійські терористи за вказівкою ФСБ РФ збираються спровокувати бойове зіткнення в районі відповідальності 93-й бригади ЗСУ і надалі звинуватити українську сторону у вбивстві місцевих жителів.

На думку військових експертів, характер дій противника говорить про те, що росіяни розраховують спровокувати військових ЗСУ на обстріл військової техніки, яку вони демонстративно катають на лінії фронту, щоб відповісти на це більш масовим вогнем і звинуватити нас у масових жертвав серед мирного населення.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma