Enigma Enigma

Відсіч

2019-10-02 06:23:31 eye-2 2536   — comment 0

У Мінську погодили формулу Штайнмаєра. Ту, що передбачає особливий статус Донбасу, ту, що є формулою Путіна

Зеленський як завжди казав про мир та про людей, обмін і ще раз людей, та чи може хтось бути в безпеці в окупації, особливо російській окупації? Навіть на запитання журналіста про формулу Штайнмаєра преЗЕдент запитав, чи не краще поговорити про полонених (оце маніпулює на почутті провини та загалом людяності). Однак, які наслідки для нас матиме ця погоджена формула?
1. Обіцяють, що вибори відбудуться лише за умови, що не буде жодних військ. Як це контролюватиметься? Як цього досягти? Нагадуємо, "Іх там нєт і нікогда нє било", кого ж виводити?
2. Не було сказано про тривалість цього особливого статусу, тобто влада не має плану, як повернути автономії в унітарне поле.
3. Чи вірить хоч хтось, що це будуть автономії, які виражатимуть волю народу, а не проросійські придатки, що створять прецедент для подальшого шматування України та будуть безпосередньо і законно (!) впливати на політику України?
4. Що робити з бойовиками? Той факт, що у момент входу українських військ бойовик не тримав у руках зброю, не робить його цивільним чи все ж таки робить?! Вони будуть амністовані, якщо не були ватажками? А якщо катували людей?
5. Зеленський сказав, що ухвалений раніше закон щодо особливого статусу Донбасу, чинний до 31 грудня цього року, і новий, у якому "не буде перейдено жодної червоної лінії", будуть розробляти з громадським обговоренням і тому подібне. Цікаво на це подивитися, якщо навіть опозиція не може внести правки у законопроєкти, як це передбачено законом та регламентом.

Вимагаємо від Президента оприлюднити підписане!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma