Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2020-06-04 06:56:52 eye-2 3536   — comment 0

У нас незабаром може з'явитися новий міністр освіти - Сергій Шкарлет

Кілька фактів про нього (з того, що вдалось знайти):

➜ Близький до Суліми. Того самого заступника міністра при Табачнику, про якого колись Інна Совсун казала: "Якщо сюди знову прийде Суліма, то який би ми закон не написали, він нікого не врятує. Тому що є люди, які чинять бєспрєдєл."

Суліма був присутній на виборах ректора Чернігівсього державного технологічного університету і представляв колективу нового керівника (https://bit.ly/2XS0BI4)

Він взагалі любить цей виш. Приходить вітати з днем народження (https://bit.ly/2MtzAFD), розхвалює виш в пресі (https://bit.ly/3cC9gUx)

➜ Явно не найкращий управлінець, якщо у рейтингу університетів «ТОП-200 Україна» 2018 року його виш посідав аж 93-е місце з 200 в Україні (https://bit.ly/2Bnva0y)

На той момент Сергій Шкарлет очолював виш уже 8 років (з 2010-го року)

➜ Фанат втікача Віктора Януковича. Настільки палкий, що в інтерв"ю 2010 року сказав таке:

"Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів. (https://bit.ly/2XwYESy)

➜ За інформацією джерел змушував студентів знімати прапор з гуртожитка та погрожував відрахуванням за участь в Революції Гідності (https://bit.ly/3dvDeuv)

➜ Високі державні нагороди йому вручає Дмитро Табачник за підписом (звісно ж!) Віктора Януковича https://bit.ly/3gP3K47)

➜ Але коли Янукович втік, Шкарлет подався до Блоку Петра Порошенка. Щоправда, до облради так і не зміг потрапити

➜ Плагіатор, який вставляє в свою монографію цілі шматки тексту іншого автора, з висновками, табличками тощо. Без посилань на першоджерело, звісно (https://bit.ly/3dIpvAo).

Насправді, логіка такого призначення зрозуміла - швидко відмінити нововведення, які змушують університети покращувати якість освіти.

Навіть не знаю, за що нашій освіті це

Новина на УП.Життя:
https://life.pravda.com.ua/society/2020/06/3/241215/

На фото, яке знайшла Ірина Андрейців, ліворуч - Сергій Шкарлет, праворуч - Дмитро Табачник (якщо хтось призабув, як він виглядає)

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma