Enigma Enigma

Ева Браун

2020-01-09 08:49:03 eye-2 2727   — comment 0

У Новий рік в новій оселі

Під Новий рік, українські військові 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ «Десна», що на Чернігівщині, зажили по-новому. Більше 600  захисникам було вручено ключі від власного житла

 Поки наші воїни захищають свою землю та свої сім’ї, МО України швидкими темпами зводить для них нові оселі, де кожен буде почувати себе як вдома: затишно та спокійно. Будівлі мають систему блочного типу – дві кімнати із загальним санвузлом та окремою душовою. У кожній з осель проживає п’ять осіб. Кімнати обладнані новими меблями, побутовою технікою та сантехнічним обладнанням.

На кожному поверсі розташована кухня загального користування. Одним словом - архітектори та дизайнери врахували усі думки та побажання військовослужбовців, які експлуатуватимуть дані приміщення. У кімнатах є все, що потрібно для комфортного проживання бійців. Щоправда, можливість приватизації житла відсутня, а сама будівля перебуватиме на балансі військової частини як фонд службового житла. Відзначимо, що програма масштабного будівництва стартувала весною 2017-го року, а саме - зведення двоповерхових будівель казарм поліпшеного планування на 25 кімнат, в яких розміщується до 125 бійців. Наприклад, варто звернути увагу і на попередні матеріали за даною тематикою .

Як ми бачимо - Україна змінилась, стала іншою армія. Нарешті влада зрозуміла як потрібно відноситися до власних захисників, а кожна гривня із бюджету на оборону знаходить своє місце у поліпшенні становища кожного вояка.

Сподіваємось, що вже найближчим часом питання забезпечення військовослужбовців житлом буде вирішено.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma