Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-09 04:15:10 eye-2 3680   — comment 1

У Порошенко вже немає телеканалів - їх власниками стали "Вільні люди"

Телеканали "Прямий" та "5 канал" об'єднались у медіа-холдинг "Вільні люди". Власники холдингу - це журналісти, медійники, громадські діячі та колишні журналісти, які зараз є опозиційними депутатами. Вони викупили у Порошенка 100% корпоративних прав.  Найбільший відсоток корпоративних прав отримали трудові колективи телеканалів.

Саме така відповідь на прийняття Зеленським так званого антипорошенковського закону, відомого під назвою "Закон проти олігархів". Наразі реальні олігархи, діяльність яких шкодить країні, це Фірташ, що має у власності "Інтер", Коломойський з 1+1, Пінчук з ICTV, Ахметов з телеканалом "Україна" - відповідають всім критеріям, що написав Єрмак та Зеленський у своєму законі - цікаво побачити реальні дії проти цих людей від Зеленського. Але ми прекрасно розуміємо, що ніяких реальних дій - не буде. Тому що за допомогою цього "закону", який до речі не пройшов через численні порушення міжнародну експертизу Венеціанської комісії, Зеленський намагався заткнути рота опозиції, уособленням якої для коміка є Порошенко. 

Цікаво, подивитись на обличчя Зеленського, який сьогодні прокинеться о 10 чи 11, доїде на своєму кортежі з 14 авто до Банкової, о 13 чи 14, і там йому повідомлять цю новину....

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma