Enigma Enigma

ReaktivEast

2020-06-16 16:15:51 eye-2 3423   — comment 0

У Шарія ебола? Алла Жизневська магніт для неприємностей?

Анатолій, звісно фізично здоровий, але ЕБОЛНУВСЯ на всю голову. Феєричний унікум збирає МІТИНГ, увага, проти того, що поліція НЕ повально затримує і НЕ застосовує заходи фізичного впливу до МІТИНГУВАЛЬНИКІВ.

МІТИНГ за те, щоб учасників МІТИНГУ затримували активніше. Чого він хоче домогтися? Щоб їхні, на його думку, законні вимоги виконали і всіх хто викрикує образи впакували в кутузку? Це леген, зачекай-зачекай, (без)дарно.

Таке враження, що йому із-за поребрика прийшла рознарядка “качай качелі”, бо “хунта” уже не та. Домахатися на карантині особливо ні до чого. Кремль: - Качай, тобі за що плотють?. Шарій: - Нема що. Кремль: - Пс, там мітинги і нікого не б’ють, в Скабеєвої рот уже чешеться.

Шарій: - Любі друзі, не забудьте положити качана на пузі. Беріть вдома скалки, кухонні ножі, рулони обоїв, обрізки труб тощо (Толя попросив брати ВСЕ, що пригодиться для самооборони, не уточняв, але в рамках законодавства), бо їх точно будуть п####ть ...кх-кх.. підштовхувати до конфлікту.

А поліція, в цей час, зі слів Шарія, відвернеться. Бо так було 100500 тисяч мільйонів разів і Шарій переповнився розумінням Всесвіту так ніби на цій планеті проживає одночасно у всьому мультивсесвіті Марвел. А по суті Толя пожрав гавна і виригує тепер на свою аудиторію — бо його слова відверта БРЕХНЯ.

Тепер по суті.

Шарій, як привід, декларує напад на Аллу Жизневську біля суду по Стерненку і [зараз важливо] бездіяльність поліції. Звуги фанфар і цитата Алли

"Активісти лаялися, вказували, як мені жити та де працювати. Правоохоронці оточили мене, щоб я могла виконувати свою роботу, потім почалася справжня бійка. Відомо, що правоохоронці затримали двох радикальних хлопців, які заважали нам працювати

 І пізніша публікація ЗІКПоліція стала на захист, далі зчинилася бійка. Затримали п’ятьох нападників, серед них і дівчину Стерненка.” Нагадаю, ЗІК — це той канал, де Шарій розпинався про бездіяльність поліції.

ТОЛЯ, БАЧОК ПОТІК! Радикали побили здоровий глузд Шарія, а поліція затримала червоні кульки і катує їх гелієм.

І ще трошки про Аллу Жизневську і “бездіяльністі” а-ля Шарій. Мені шкода пані Аллу, але нападають на неї уже втретє (що доволі підозріло — або в ЗІК аж 1 “польовий” журналіст, або в неї напади в договорі прописані). Вперше на неї напали у квітні в гідропарку. Заява — затримання. Далі Одеса, 12 червня. До заяви не дійшло, а розповівши про “молодиків” “Алла Жизневська додала, що заяву у поліцію не писатиме. Натомість вона подякувала місцевій поліції Одеси, яка в подальшому забезпечила знімальній групі телеканалу ZIK безпечну роботу на одеському ринку.” (цитую ЗІК).

На думку Шарія це вибіркова бездіяльність поліції в сторону “незручних” ЗМІ. Шизофренія альденте.

Пані Аллі бажаю пожити без нападів на неї. Може карма у неї така, а може шефа (Медведчука) хай попросить, щоб на когось іншого заслали.

 

Шарію бажаю гарно просратися, бо мозок уже калом заплив.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma