Enigma Enigma

Вінницькі Новини

2019-12-04 11:26:41 eye-2 42   — comment 1

У Вінниці проведуть антикорупційний форум з корупціонерами

Коли я дізнався, що в нашому місті хочуть говорити про корупцію – я зрадів. Адже ця проблема, звичайно, потрібна для висвітлення. Але, коли я дізнався ХТО буде обговорювати корупцію у нашому місті – я просто ОЧМАНІВ! Самі ж корупціонери! Депутат від 11 округу Пашковський, який отримує гроші в конверті за свою роботу в парламенті. В конверті, просто 5 тисяч доларів щомісячно. І він має совість проводити антикорупційний форум? Думаю, гаразд, ну може гості будуть хоч якісь поважні і можна буде послухати… АЛЕ СЕРЕД ГОСТЕЙ буде усім відома, раніше судима, ГАННА ДАВИДЕНКО. Ну що вона може розказати про корупцію? НУ ЩО??? Як вона сама крала землю у Вороновицького інтернату? Як на мене це просто знущання над самою суттю антикорупційного форуму.

Я пішов далі, почав гуглити, що вже такого зробив той Пашковський для вінниці будучи депутатом? І що я побачив, це просто шок!!! Ця людина не голосувала за зняття недоторканності депутатів. Ця людина голосувала за те, щоб у НАШОЇ ВІННИЦІ забрати гроші у вигляді податку, які залишаються в місті. ТОБТО ЗАЛИШИТИ РІДНЕ МІСТО без грошей. А ДАЛІ: журналісти пишуть, що той захищав ґвалтівників в судах, що прокручував КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ зі здачею нерухомості у ВІННИЦІ. ВИ УЯВЛЯЄТЕ? А судді хто? Ось такі судді – Максим Пашковський, який сам краде, отримує гроші в конверті і чхав на Вінницю – організатор форуму. Тепер зрозуміло, що хочуть просто відмити гроші, а нам замили очі.

Загалом, якщо ви туди збираєтеся піти, то все ж таки поставте на місце цього зрадника нашого краю, щоб не заважав ставати нашому місту кращим. Про корупцію слід говорити, але головне, щоб говорили ті, хто дійсно має на це МОРАЛЬНЕ ПРАВО. А не крадії та корупціонери.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma