Enigma Enigma

Володимир Пасіка

2019-10-04 09:31:00 eye-2 0   — comment 0

У всіх незрозумілих ситуаціях починай ритися в пошті Суркова.

Автор: Аля Шандра

#SurkovLeaks, зокрема, розкривають, до чого же прагнула Раша в 2015 році, після прийняття Мінська-2. А це - пропихнути потрібні зміни до української конституції, щоби забезпечити автономію для Донбасу за українські кошти.

Ці листи Сурков отримав за 3 дні до підписання Мінська-2. От чому такими виснажливими були 14-годинні перемовини - Україну примушували прийняти цю російську пропозицію, розроблену за участі Портнова.

А почав Сурков фундаментально, аналізуючи українське правове поле, щоби зрозуміти, як саме цю автономію пропихнути можна. Надавав йому консультації ніхто інший, як Портнов (дисклеймер: звісно, це міг бути не Андрій Володимирович, бо стоїть лише прізвище. Але дуже вже схоже саме на цього проросійського юриста).

Портнов пише, що референдум не потрібний для забезпечення автономії.

"Для этого необходимо внести изме¬нения всего в несколько статей Конституции Украины, определив статус соответствующих автономных образований, порядок формирования их органов и их полномочия", пише Портнов, і додає, що АРК можна використовувати як приклад, який доводить, що автономія не підриває унітарний устрій України.

Про що це нам говорить? Та все про те ж саме, що Росія з 2015 року шукала способи впарити нам автономію Донбасу, і це її мета, про яку забувати не треба. Документальний доказ цьому - зламана пошта сірого кардинала Кремля. А ось що нове, то це те, що консультації йому надавав один з найодіозніших носіїв русскава міра, який з недавніх часів себе непогано почуває в Україні.

Нагадую, що більше почитати про дєлішки Суркова можна в публікації "SurkovLeaks: внутрішня кухня російської гібридної війни проти України": bit.ly/SurkovLeaksUA

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma