Enigma Enigma

Олексій Ніконенко

2020-06-03 19:51:05 eye-2 3009   — comment 2

У ЗСУ відреагували на затримання десантника в Криму

 

Росія незаконно затримала військовослужбовця 95-ї десантно-штурмової бригади Євгена Добринського в анексованому Криму і цинічно використовує його в своїй пропаганді. Про це повідомляє Командування десантно-штурмових військ ЗСУ.

Відзначається, що ряд російських ЗМІ публікують фейковий інформацію, що нібито військовослужбовець був в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних речовин сам опинився на тимчасово окупованій території.

"Якби ця інформація відповідала дійсності, відеозвернення з відповідною експертизою були б опубліковані першого ж дня, а не через три доби. Саме такий мінімальний термін потрібен спецслужбам РФ, щоб психологічно обробити затриманого, погрожуючи розправою і іншими діями", - йдеться в повідомленні.

На відео з допиту, військовий розповідає, що в  10-11 годині вечора (22: 00-23: 00) пішов в с. Сиваш за сигаретами. Однак, аналізуючи відео затримання, можна зробити висновок, що воно записано днем, і, очевидно, що дії військового зроблені під примусом.

Підкреслюється, що всі деталі і обставини зникнення військового будуть з'ясовуватися правоохоронними органами при проведенні слідчих дій.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma