Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-05-11 06:20:20 eye-2 3702   — comment 0

Україна 77 добу виборює свою свободу

Розпочалась сімдесят сьома доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Противник не припиняє наступальних дій у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької, Луганської та Херсонської областей та утримання сухопутного коридору між зазначеними територіями та окупованим Кримом.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямку обстановка залишається без суттєвих змін.

Найбільша активність окупантів спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках.

На Слобожанському напрямку ворог діє угрупованням, що складається з окремих підрозділів 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу, 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу, берегових військ балтійського та північного флотів. Окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ у напрямку державного кордону України, здійснюють ведення розвідки підрозділів Сил оборони на північ та північний-схід від міста Харків.

На Ізюмському напрямку угруповання зі складу окремих підрозділів 1-ї танкової армії та 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу, 29-ї, 35-ї, 36-ї загальновійськових армій та 68-го армійського корпусу Східного військового округу та повітряно-десантних військ зосереджує основні зусилля на нанесенні вогневого ураження нашим підрозділам у визначеному районі.

На Донецькому напрямку угруповання окупаційних військ зосереджує основні зусилля на продовженні наступальних дій з метою взяття під повний контроль міста Рубіжне, захоплення населених пунктів Лиман та Сєвєродонецьк.

Не припиняє штурмових дій на Лиманському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдієвському, Курахівському напрямках за підтримки підрозділів ствольної та реактивної артилерії.

В місті Маріуполь ворог блокує наші підрозділи у районі заводу "Азовсталь". За підтримки вогню артилерії та танків проводить штурмові дії. Наносить ракетно-бомбові удари.

На Південнобузькому та Таврійському напрямках підрозділи противника  намагаються покращити своє тактичне положення.

На Миколаївському напрямку ворог продовжує здійснювати обстріли позиції захисників і захисниць України.

На Криворізькому напрямку здійснював обстріли підрозділів наших військ із застосуванням артилерії.

З метою закріплення на захопленій території проводить інженерні роботи та створення нових позицій в районах населених пунктів Брускинське та Велика Олександрівка.

На Таврійському напрямку проводить демонстративні дії з метою сковування дій підрозділів Сил оборони, вдосконалює інженерне обладнання своїх позицій, поповнює запаси.

На Бессарабському напрямку обстановка в Придністровському регіоні Республіки Молдова залишається напруженою.

Противник продовжує знищувати цивільну інфраструктуру України шляхом завдання ракетних-бомбових ударів та здійснюючи артилерійські обстріли населених пунктів та об’єктів інфраструктури.

За попередню добу підрозділами протиповітряної оборони Повітряних Сил та Сухопутних військ було уражено 4 БпЛА типу "Орлан-10". Крім того, однією з бригад десантно-штурмових військ Збройних Сил України було знищено 1 вертоліт Мі-24.

Авіація повітряних сил на визначених напрямках продовжувала завдавати противнику вогневі удари з повітря та підтримувати бойові дії підрозділів наших військ.

На території Донецької та Луганської областей захисниками та захисницями України за минулу добу відбито 12 атак ворога, знищено 12 танків, чотири артилерійські системи, 19 одиниць бойової броньованої техніки, 7 автомобілів та 2 одиниці спеціальної інженерної техніки противника.

Біля Донецька путінські прихвостні створили звалище трупів російських окупантів. Загарбників, чиї трупи викинули на звалище, у осії вважають зниклими безвісти. Ось таке безслав’я заслуговують загарбники, насильники та вбивці орківської армії.

Протягом 10 травня Збройні сили України продовжили контрнаступні дії на північ від Харкова. Це дозволило відтиснути окупантів та наблизитися до кордону осії.

Також завдяки успішним боям українські захисники звільнили кілька міст на північ від Харкова.

Не здаємося! Зберігаємо спокій! Підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

Віримо!

УКРАЇНУ захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, СБУ, ДСНС усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини. Кожен на своєму місці! Це наші УКРАЇНСЬКІ ЛЕВИ з найхоробрішими серцями в СВІТІ!!!

Разом до перемоги!  Слава Україні!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma