Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-12 09:02:00 eye-2 3447   — comment 0

Україна передала у Гаагу ще два повідомлення про військові злочини РФ на Донбасі

Сьогодні було повідомлено, що Генпрокурор України підписала ще два повідомлення до Міжнародного кримінального суду.

Вони містять факти військових злочинів росіян на окупованому Донбасі - так звані "паради полонених" та руйнування мостів.

Ці документи підготував «Департамент війни» Офісу генпрокурора та Донецька та Луганська обласні прокуратури спільно з Global Rights Compliance LLP та Луганським обласним правозахисним центром «Альтернатива».

«Наших бійців привселюдно водили окупованим Донецьком під камери російських ЗМІ. Відносно них застосовувалось фізичне насильство з метою публічного покарання полонених та зображення для преси їх безпорадного стану. Військовополоненим постійно погрожували вбивством, а присутність озброєних учасників незаконних збройних формувань на «парадах» ще більше переконувало їх, що погрози реалізують», — заявила Венедіктова.

Прокурори вважають, що ці факти мають попередньо кваліфікуватися як воєнний злочин згідно зі статтею 8 Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

43 факти обстрілів та руйнування мостів у Донецькій та Луганський області - це воєнні злочини за статтею 8 Римського статуту, а саме: умисне спрямування нападів на цивільні обʼєкти під час міжнародного збройного конфлікту.

Нагадаю, сьогодні трибунал у Гаазі почне розглядати справу про напад на наші кораблі у Керченський протоці Трибунал у Гаазі почне розгляд справи про розстріл росіянами українських кораблів у Керченській протоці

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке Sl8 і чому треба реєструватись зараз:

Стаття на АIN 

пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma