Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-09-26 07:53:11 eye-2 3341   — comment 1

Україна тоне в корупції та захоплена олігархами - звіт ЄС

Європейська аудиторська палата у своєму звіті вважає, що за Зеленського Україна тоне у корупції та захоплена олігархами (політична корупція).

"ЄС намагається вирішити проблему корупції в Україні як міждисциплінарний пріоритет; він спрямовує кошти і зусилля через різні сектори, від конкурентного середовища до судової системи та громадянського суспільства. Однак, на думку аудиторів, підтримка і вжиті заходи не принесли очікуваних результатів", — зазначають інспектори ЄС.

Наголошується, що ЄС давно знає про зв'язки між олігархами, високопоставленими чиновниками, політиками, судовими органами та державними підприємствами. Однак реальної стратегії боротьби з великої корупцією поки немає.

"Наприклад, незаконні фінансові потоки, включаючи відмивання грошей, розглядаються тільки на периферії. Проте, ЄС підтримав багато антикорупційних реформ і заходів в Україні", — додається у звіті.

"Не дивлячись на різноманітну підтримку, яку ЄС пропонує Україні, олігархи і корисливі інтереси продовжують підривати верховенство закону в Україні і загрожувати розвитку країни. Україні потрібна цілеспрямована та ефективна стратегія для боротьби з владою олігархів і зменшення захоплення держави. ЄС може зіграти набагато більш значну роль, ніж це було до цих пір ", — сказав Юхан Партс, відповідальний за звіт член Європейської аудиторської палати.

 

====================

Віддячити мені за пост дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке Sl8 і чому треба реєструватись зараз:

Стаття на АIN 

пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Мій нік у слейт  skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma