Enigma Enigma

Ігор Савчук

2020-06-23 17:19:06 eye-2 3022   — comment 0

"Українська мрія" "руского міра"

Вчора зелений міністр культури Ткаченко заявив, що продав свої акції Одеської Кіностудії банкіру Олександру Морозову.

Ткаченко заявив що дуже давно знає Морозова який був головою правління проданого згодом Сергію Курченко «Брокбізнесбанку». І саме цікаве те, що Морозов один з засновників ТОВ «Українська Мрія» це дуже цікава компанія яка прославилась просуванням «руского міра» в Україні.

Також в засновниках «Української мрії» російський підприємець і голова найбільшого інвестиційного фонду - Російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв.

Також серед засновників міжнародна благодійна організація «Гуманітарний фонд« Єдиний світ» (код 35917386) і ТОВ «Золотий запас» (код 36633183). Засновником першої є не хто інший, як один з найближчих соратників Віктора Януковича Едуард Прутнік, який відповідав в той час, серед іншого, за «правильну» інформаційну політику в державі.Частиною акцій ТОВ «Золотий запас» володіє кіпрська офшорка «Джамонт Холдінгз Лімітед» (Jamont Holdings Limited, номер в реєстрі HE 181 697, закрита в січні 2016 року) з Нікосії.

Ця кіпрська компанія також володіє ТОВ «Гласінвестмент» що пов’язана зі зрадником України забудовником з Севастополя, а потім народним депутатом від Партії регіонів і міністром оборони України Павлом Лебедєвим, який сьогодні знову повернувся на півострів.

Ще один власник «Української Мрії» Андрій Пальчевський – проросійський політик, випускник Московського Військового інституту Міністерства оборони СРСР що готував кадри для ГРУ РФ. А також Олександр Соколовський власник компанії «Текстиль-Контакт» тісно пов’язаний з російським бізнесом власник Донецького ХБК який переоформив за законами фейкової «ДНР».

Також «Українську мрію» довгий час очолював лобіст російського бізнесу, депутат від Слуг Андрій Герус.

Отже руській мір з таким міністром стає все ближче.

А тепер про те, хто такий засновник "Української мрії" Дмитрієв разом з Морозовим, Пальчевським, Соколовським та Герусом

Путін пішов Дмитрієвим.


16 червня 2020 року президент РФ Путін доручив генеральному директору Російського фонду прямих інвестицій Кирилу Дмитрієву, встановити особисті прямі контакти з президентом України Володимиром Зеленським. Предметом обговорення буде перебування можливості вирішення" спірних "питань у взаєминах між двома країнами і комплекс інвестиційних пропозицій для України . 

Кирило Дмитрієв входить в найближчий, особистий коло спілкування (3-5 чоловік) Володимира Путіна. Путін довіряє йому беззастережно і до думки його прислухається.

Величезні особисті зв'язки за кордоном в банківській фінансової та околовоенной сфері.

Блискучий парламентер. Людина надзвичайно не публічна віддає перевагу тихі, приховані ходи.

Ставлення до України негативний. Вважає її "державним непорозумінням".

Має негативний досвід дипломатичного зіткнення з українськими інтересами в період боротьби за прийняття рішення Вселенським патріархом Варфоломієм про видачу Україні Томосу. Для об'єктивності - був задіяний Путіним в останній момент вирішення цього питання і вельми в не властивому йому ключі. В результаті Варфоломій від колосальної хабара відмовився.

Фігурант розслідування в США втручання Росії у вибори президента США. При тому в дуже важкій формі - вів переговори з приватними військовими компаніями. У матеріалах розслідування - це свідчення засновника американської приватної військової компанії Blackwater Еріка Прінса про його контактах з Дмитрієвим в листопаді 2017 року. Загалом ЦРУ вважає його керівником особистої розвідки Путіна, яка діє поза офіційних структур.

За нашими даними загальний фінансовий ресурс переданий під контроль Дмитрієву з українського питання становить близько 5 млрд доларів США.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma