Enigma Enigma

Ева Браун

2019-10-08 05:38:25 eye-2 2607   — comment 0

Українська «Зброя та безпека - 2019»

 

Сьогодні в Києві стартував перший день міжнародної виставки «Зброя та Безпека – 2019». Серед великої кількості військової техніки та озброєння окремої уваги заслуговує бронетранспортер «Отаман-3», інфрачервона головка самонаведення для авіаційних ракет та ракетний комплекс «Нептун». Всі ці зразки зброї пройшли випробування та готові до серійного виготовлення.

Бронетранспортер «Отаман-3». Чому саме він? Це потужна машина, оснащена спеціальним протимінним захистом, яка завдяки своїм амфібійним приладам може здійснювати рух та маневри на плаву. Тобто під час наступу російсько агресора «Отаман-3» спроможний не тільки захистити наших вояків від ворожих снарядів та мін, а й ефективно маневрувати практично на будь-якій місцевості.

 

 

Цей бронетранспортер можна використовувати як машину вогневої підтримки, самохідний міномет, санітарний автомобіль та штабний автомобіль.

Також вперше на міжнародній виставці представлена нова головка самонаведення (ГСН), яка забезпечує перехоплення та знищення пілотованих та безпілотних літаків, а також крилатих ракет у повітряному бою на середніх і великих дистанціях, при автономних і групових діях літаків-носіїв, вдень і вночі. Ворожа система протиповітряної оборони не в змозі сьогодні, щось протипоставити такій системі. Новітні українські ракетні розробки сьогодні набагато кращі за аналогічні розробки країн СНД.

Прийняття її на озброєння в майбутньому надасть нашим літакам можливість ефективно вражати будь-які повітряні цілі і забезпечувати надійний захист повітряного простору України .

На виставці також представлений зразок ракетного комплексу «Нептун», який призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер та фрегат, а також десантних та танкодесантних кораблів в будь-яких метеорологічних умовах доби чи пори року. Зважаючи на кількість та озброєння російських кораблів в акваторії Чорного моря, саме комплекс «Нептун» урівнює наші шанси в разі відкритої агресії РФ в територіальних водах України. Сьогоднішні системи протиракетної обороні супротивника не можуть перехопити ракету «Нептун». 

Те, що представники українського ринку озброєння змогли створити такі новітні зразки військової техніки і зброї переконливо свідчить про вихід вітчизняних конструкторів на принципово новітній рівень. Наші зразки озброєння відповідають світовим стандартам, а за деякими показниками значно краще ніж існуючі аналоги. Вони дозволять ще ефективніше стримувати агресора і надійніше захищати життя та здоров’я наших вояків.

 

Коли наша техніка поступить на озброєння, можна буде з впевненістю стверджувати, що кожен з наших вояків буде захищений і повернеться додому живим та неушкодженим.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma