Enigma Enigma

Ева Браун

2019-09-30 06:56:50 eye-2 2580   — comment 0

Українські десантники на Житомирщині провели перший етап бойових навчань

Два потужних підрозділи українських десантників у складі 46-ої та 95-ої окремих десантно-штурмових бригад ЗСУ взяли участь в першому етапі тактичних навчаннях із бойовою стрільбою на полігоні під Житомиром. Кожна з бригад на різних ділянках полігону продемонструвала свої знання та практичні навички. Задумом цих навчань було заплановано, що десантники з Полтавщини (46 одшб) будуть вести «бойові дії» проти підрозділів сильного та спритного противника, роль якого зіграють Житомирські десантники (95 одшб).

Як наголошує ТВО командувача ДШВ ЗСУ генерал-майор Є. Мойсюк, - «Така практика є доволі ефективною тому, що противник реальний і це дає змогу нашим захисникам в майбутньому швидко та точно дати відсіч».

 

Під час першого етапу навчань відпрацьовано техніку переміщень підрозділів до визначених районів, а саме проведення операції по захопленню підрозділів противника на визначених рубіжах та форсуванню водних перешкод. На цьому етапі особовий склад обох бригад показав високий рівень навченості. По завершенню цих навчань рівень такої підготовки військових може отримати високу оцінку.

Навчання триватимуть до кінця листопада і вже на наступному етапі десантники відпрацьовуватимуть планування дій, маневрів, та рейдів.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma