Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-09-25 16:43:37 eye-2 3935   — comment 0

Українські десантники у Німеччині знищили 60 солдатів, 3 танки та 6 бронемашин

Про це повідомляє прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

“SABER JUNCTION – 2021”: ШТУРМ ОПОРНОГО ПУНКТУ ТА ВАЖКИЙ П’ЯТИ ГОДИННИЙ БІЙ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #StrongerTogether #traintowin

У Німеччині триває активна фаза багатонаціонального навчання “Saber Junction – 2021”, під час якого український підрозділ успішно виконує поставлені завдання.

Зокрема, ротна тактична група 122-го окремого аеромобільного батальйону 81 окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ ЗС України здійснили переміщення в складі батальйону 2-го кавалерійського полку ЗС США у вихідний район для подальшого ведення наступальних дій.

Під час здійснення маршу, українські десантники декілька разів змінювали маршрути, щоб зберегти режим раптовості та застати противника зненацька.

Проте під час під’їзду до визначеного району, противник застосовуючи БПЛА, навів артилерійський вогонь на головні сили колони. Після виходу з під удару, та розміщенні в вихідному районі для ведення наступу, десантники здійснили марш до рубежу спішування. Об’єкт атаки противника, а це – ротний опорний пункт, посилений танковим взводом, десантники повинні були штурмувати в пішому порядку.

Завдяки ефективній взаємодій з вищим штабом командування «BLUEFOR», до місця зіткнення було негайно спрямовано авіацію та нанесено удар артилерії. Противник був розтягнутий на широкий фронт.

Це дало змогу десантникам закріпитися на стиках між взводами, та маневром відкинути противника з підготовлених позицій. Також десантники змогли підготуватися та перегрупуватися для здійснення зачистки опорного пункту. Цей бій тривав близько п’яти годин, з 01:00 по 06:00 ранку.

За попередніми даними, під час бойового зіткнення, українським підрозділом Десантно-штурмових військ було знищено 9 одиниць техніки, а саме 6 бойових броньованих машин та 3 танка. Також знищено близько шестидесяти військовослужбовців противника, а також захоплено в полон командира взводу з документами, картами та схемами розташування позицій.

В цьому важкому затяжному нічному бою, український підрозділ перебував на вістрі атаки, фактично рота вела бій проти посиленої роти. Відповідно, наші десантники зазнали чималих втрат… Однак, бойове завдання, яке стояло перед ротною тактичною групою та батальйоном – було виконано.

Втративши значну частину особового складу та військової техніки, наш підрозділ втратив боєздатність, та був змушений закріпитися на даному рубежі. Так, українські десантники в черговий раз показали іноземним партнерам свій характер, підготовку та професіоналізм, виконуючи найскладніші бойові завдання.

Слава ДШВ!

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Фото - Служба зв’язків з громадськістю 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України

====================

Віддячити мені за пост дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке Sl8 і чому треба реєструватись зараз:

Стаття на АIN 

пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Мій нік у слейт  skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma