Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-05-14 11:36:10 eye-2 3747   — comment 0

Український «Нептун» і в Севастополь завітати може

Україна вже може діставати «Нептунами» кораблі в Севастополі – заявив військовий експерт, аналітик з Азербайджану Агіль Рустамзаде в інтерв’ю «Радіо НВ» розміщеному на Youtube. Зокрема експерт зазначив, що російські кораблі, які перебувають у бухті Севастополя, вже сприймають як загрозу українські протикорабельні ракети «Нептун».

«Я помічаю, що вони (росіяни – ред.) виводять кораблі, що будуть здійснювати пуски ракет «Калібр», тобто вони займаються своєю буденною діяльністю. Разом із тим, треба визнавати, що для Севастополя вже є загроза зі сторони протикорабельних ракет «Нептуп», - зауважив А. Рустамадзе.

За твердженням експерта, в України вже є можливість «Нептунами» дістати до Севастополя і там підбити якийсь із кораблів.

Те, що ви (українці – ред.) взагалі у змозі здійснювати блокаду Зміїного – це вже для вас досягнення. І плюс якщо ви пошкодили корабель (йдеться про враження російського корабля тилового забезпечення «Всєволод Бобров» у ніч на 12 травня – ред.), то це таке пошкодження, що зробить судно небоєготовим на довгий час. Звісно, це досягнення», - сказав А. Рустамадзе.

Також, на думку експерта, о. Зміїний потрібен російським військовим як база протиповітряної оборони (ППО) для убезпечення угрупування на херсонському напрямку та накриття системами ППО частини Одеської області.

Крім того, зазначив А. Рустамадзе, «на даний момент російська армія втрачає наступальні можливості, й у найближчій перспективі вона буде не в силах здійснювати які-небудь настуальні операції».

Ми всі віримо в перемогу України! Віримо, що у рашизма немає права на успіх і життя!

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma