Enigma Enigma

Володимир Пасіка

2019-09-16 11:03:09 eye-2 0   — comment 2

У Маріуполі знищено бойовика Романа Джумаєва

Сьогодні, 16 вересня, на вул. Воїнів-визволителів в Лівобережному районі Маріуполя розстріляли Романа Джумаева.

В 11.36 в квартирі багатоповерхового будинку на вул. Воїнів-визволителів був розстріляний бойовик "ДНР" Джумаєв. Невідомі подзвонили в двері квартири, де жив Роман Джумаєв і розстріляли його в упор.

За даними медиків, на тілі виявлені численні вогнепальні рани. Чоловік помер до приїзду "швидкої".

Перші коментарі c подробицями тут обіцяють дати через 24 години. Довідка. Роману Джумаєву 28 років. Він уродженець Маріуполя, програміст.

До 2014 року працював в Києві, а потім приїхав до Донецька і вступив до лав бойовиків "ДНР". Джумаєв брав участь в штурмі Донецького аеропорту і Дебальцеве.

Влітку 2015 через Росію виїхав до Білорусі, де, за інформацією ЗМІ, працював менеджером. У 2016 році Джумаєв переїхав до Росії. В руки українських силовиків бойовик потрапив у вересні 2017 року, коли через Мар'їнка намагався в'їхати в Україну, щоб провідати родичів.

Джумаева звинувачували в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 КК України. Йому загрожувало від 8 до 15 років позбавлення волі (з конфіскацією або без). Суд за даним фактом ще триває. Останнє засідання відбулося на початку серпня. Жовтневий районний суд змінив запобіжний захід підозрюваному на домашній арешт.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma