Enigma Enigma

Володимир Пасіка

2019-09-16 11:03:09 eye-2 7833   — comment 2

У Маріуполі знищено бойовика Романа Джумаєва

Сьогодні, 16 вересня, на вул. Воїнів-визволителів в Лівобережному районі Маріуполя розстріляли Романа Джумаева.

В 11.36 в квартирі багатоповерхового будинку на вул. Воїнів-визволителів був розстріляний бойовик "ДНР" Джумаєв. Невідомі подзвонили в двері квартири, де жив Роман Джумаєв і розстріляли його в упор.

За даними медиків, на тілі виявлені численні вогнепальні рани. Чоловік помер до приїзду "швидкої".

Перші коментарі c подробицями тут обіцяють дати через 24 години. Довідка. Роману Джумаєву 28 років. Він уродженець Маріуполя, програміст.

До 2014 року працював в Києві, а потім приїхав до Донецька і вступив до лав бойовиків "ДНР". Джумаєв брав участь в штурмі Донецького аеропорту і Дебальцеве.

Влітку 2015 через Росію виїхав до Білорусі, де, за інформацією ЗМІ, працював менеджером. У 2016 році Джумаєв переїхав до Росії. В руки українських силовиків бойовик потрапив у вересні 2017 року, коли через Мар'їнка намагався в'їхати в Україну, щоб провідати родичів.

Джумаева звинувачували в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 КК України. Йому загрожувало від 8 до 15 років позбавлення волі (з конфіскацією або без). Суд за даним фактом ще триває. Останнє засідання відбулося на початку серпня. Жовтневий районний суд змінив запобіжний захід підозрюваному на домашній арешт.