Enigma Enigma

Сергій Григорович

2024-04-11 23:01:44 eye-2 4449   — comment 0

В нас історичні та гуманітарні науки загажені кацапськими брехливими та дурацькими "термінами". 24+

В нас історичні та гуманітарні науки загажені кацапськими брехливими та дурацькими "теоріями,""термінами" та "поняттями".

В ідіотизованих країнах навіть розібратися у дурні буває складно, тому що різнопланові глупі брехунці понаслоювали понахлобучували всяку глупість та брехню десятиліттями в різних ідеологіях при різних владах. Працювало дуже багато людей, які біля-професійно виконували за гроші завдання москвакних влад складати та вигадувати правдоподібну брехню для народа.
Спробуємо в цьому форматі дуже коротко розібратися.
Вас чекають основні три види несенітниць:

1. Московські вчені у чомусь іноземному НЕ розібралися, не змогли,... понаписували глуповаті підручники не розуміючи суті справ.  В цьому секторі у нас знаходяться глупі недо-перекручені псевдо-теорії.

Тут і  дуркуваті псевдоінтеграли в математиці, і дуркувато викладена логіка, і дуркуватий господарський облік, під яким неможливо жити без перекручень та корупції... Тут і дурачкувате загально-охоплююче викладання англійської мови, і навіть фізкультури...

2. Умисна свідома брехня та перекручування історії чи соціально-економічних наук виконане на замовлення держимордно-кримінальної влади. Тут в першу чергу, - брехливе викладення політекомічних теорій та псевдо-цілей.

3.  Глупо чи брехливо введені терміни. Зазвичай глупе, - від механічного калькування, яке не пролазить через різні мовні групи. 

Я детально наводив приклад з дурацьким  псевдо-терміном "нацизм".
https://site.ua/serhiy.grigorovich/rosiiski-vceni-ta-osvityani-je-pricinoyu-rosiisko-ukrayinskoyi-viini-c2-iyp1onn 

Тепер - увага. Головне що я хотів сказати, зрозумійте, ви знаходитеся в ідіотизованому світі псевдоосвіти. 

В усіляких політичних назвах є певна прив'язка до цілей і методів ДЕКЛАРАТИВНО, ... а є властивості, ОЗНАКИ РЕАЛЬНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬНОГО УСТРОЮ ПІД ЦИМ ТЕРМІНОМ і от бум-бум, - surprise! Та мабуть, мої читачі вже очікували, що майже всі терміни породжені москвою та багатьма іншими кримінало-тоталітаристами Є БРЕХЛИВИМИ В ЦЬОМУ СЕНСІ.  Тобто, в цьому сенсі, всі терміни треба розділяти на ПРОДЕКЛАРОВАНІ,... на брех-продекларовані та на ФАКТОЛОГІЧНІ. Декларація - це як хотіли, щоб воно виглядало, а факт - це те, що було насправді.

Слідкуйте за руками, - НЕ БУЛО В СРСР НІЯКИХ "КОМУНІСТІВ"! Ніхто не будував ніякий комунізм, НЕ СТВОРЮВАВ НІЯКІ КОМУНИ... Просто були брехуни, які прикривалися цим терміном, а насправді будували кримінально-тоталітарний державний капіталізм з диктатурою не пролетаріату, а військово-політичної партійної еліти, з кріпаками та рабами в гулагах. З творцями і дачами з прислугою для партійно-кримінальних еліт, і з бараками, вагончиками, гулагами та "хіміями" для трудящих-пролетаріїв, які ще мали і прогодувати себе на додаткових п'яти сотках у "другу зміну сільгосп.праці". І от знаєте, після москвакного совка, усі хто ненавидять "комуністів", вони не знають навіть, що це за люди такі, -  комуністи. Бо вони конкретно ненавидять брехливих кримінальних держиморд московського кремля які ховалися за цією невідповідною лже-назвою. 
 - Не було в СРСР ніякого "соціалізму",... коли була чоловікам пенсійна система з 60 років при середній довжині життя чоловіків 53 роки. Якщо порівняти соціальну допомогу,  західні соціальні та релігійні програми  для нужденних ,  дешевих чи безоплатних одягу/їжі/житла,.. то про соціалізм в СРСР, де такого нічого не було взагалі, і говорити гріх. В СРСР було таке, що держава на виробництві тебе отруїть-скалічить, а потім скаже, що "кожному по труду", такий був "соціалізм", чи масово штучно знищить/депортує інвалідів. 
 - Не було в СРСР ніякої справжньої влади Рад. Просто партійна еліта зображала фіктивно владу обраних слухняних відібраних напомажених маріонеток з робітників. 
 - Не було ніякого реального Союзу. Було повне підневолення етносів московським кримінальним держемордам. 
  - Не було ніяких республік, бо вибори у більшості проходили всього з одним, обраним партелітою "кандидатом". 
  Це я зупинився, розтікся, щоб показати вам МАСШТАБ, КІЛЬКІСТЬ БРЕХНІ ТА ПЕРЕКРУЧЕНЬ, що, наприклад, у назві СРСР, - "Союз Радянських Соціалістичних Республік" ВСІ СЛОВА Є БРЕХНЕЮ, дебільною цинічною брехнею. 
Навіть у гітлерівській Германії не було ніякого "націонал-соціалізму". Бо Гітлер спробував будувати національний соціалізм з роботою/зарплатнею для всіх німців, з розігнаним  друкарським грошовим станком, ... і дуже швидко дійшов до катастрофічної гіперінфляції. А далі він фактично у практиці відмовився від всякого економічного, реального, важкого повільного соціалізму, а перейшов просто до масових кримінальних пограбунків спочатку своїх співгромадян, а потім і сусідніх країн.
  Так і путінська "елітка", вона може проголошувати який завгодно мовний "рускій мір". А по факту вона добре навчилася наприкінці 90-х грабувати, красти, віджимати, рейдерити власність... Напривласнювала майже все у своїй країні, і пішла грабувати та віджимати далі по сусідах. Просто тому, що ця путінська еліта ні на що інше не здатна, чисто культурно-розумово не здатна. Це їх основна життєва навичка і талант, - віджимати. Декларативно вона заявляє що вона когось там на Донбасі "захищає", а по факту вона рівняє з землею цілі міста на Донбасі, незважаючи на кількість загиблих з тих, кого вона обіцяла захищати. Вони навіть стосовно цієї невідповідності придумали побрехушку, - "ми все відбудуємо"... Наче вони відбудували прогнивші туалети, каналізації, газифікацію, дороги,... у російських провінціях... Ага, а тих людей, яких вони масово повбивали, вони, зрозуміло, потім "оживлять", путін "направить їх в рай".

Я вже писав що і слово "фашизм" сталіністи брехливо припарили до Германії,  щоб приховати спорідненість двох робочих соціалістичних партій Гітлера і Сталіна. А в Германії ніякі органи не називалися фашистськими. А стосовно поняття "фашизм" дуже гарно роздивитися різницю, що таке задекларований "красивий" фашизм італійськими фашистами,... і що таке фактологічне поняття описане потім іноземними дослідниками. Це два абсолютно, абсолютно дуже-дуже різних поняття. Ви ж не думаєте що італійські ідеологи фашизму у свою програму і у принципи писали всілякі гадості? Ви що, думаєте, що просто так радянські газети на передовицях у 30-ті писали що "фашизм - це нова форма демократії" ?   З "фашизмом" - гарний приклад того, як задеклароване поняття і потім фактологічна трактовка терміну опонентами заднім числом можуть здаватися навіть "протилежними поняттями".
Порівняйте два визначення "до та після", що обіцяли, та що потім вийшло:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%82_%D1%84%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0  
 та  
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%B7%D0%BC#:~:text=%D0%A4%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%B7%D0%BC%20%E2%80%94%20%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5%20%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%2C%20%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%88%D0%B5%D0%B5%20%D0%B2,%D0%BD%D0%B0%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B5%20%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85%20%D1%81%D0%B8%D0%BB%20%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%20%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0  . 

От така виходить єрунда, що від мега тупості та від мега брехливості історичних політичних фігурантів,... освіта нам та нашим дітям називає "соціалізмом" не соціалізм, "фашизмом" не фашизм, "нацизмом" не нацизмом, "комунізмом" не комунізм, ... В цьому питанні для всіх дуже важливо усвідомлювати, що всякий неонацистський та неокомуністичний андеграунд показує дітям "справжнього" Гітлера чи Леніна, але насправді то - пусті стартові популістичні декларації, які були спростовані протилежною життєвою практикою таких "вчень". Але таки багато молоді обманюють тим, що за "справжнє" показують стартові пустопорожні обіцянки та нежиттєві фантазії, а всі негаразди реальної життєвої практики списують на "провину" якихось третіх осіб з "теорії змови", що їм хтось там сильно заважав.

P.S. Необхідна приписка, - я ніяк не співчуваю негативним і злочинним режимам з відповідними згаданими фактологічними чи декларативними назвами. І ніяк не хочу реабілітовувати/романтизувати/очищати згадані декларативні терміни, обмазані об злочинців і садистів. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma