Enigma Enigma

Ева Браун

2019-11-26 07:52:56 eye-2 2770   — comment 0

В Румунії стартувала початкова конференція з підготовки ʺСі Бриз-2020ʺ

 Українська армія реформується та приводиться у відповідність до стандартів НАТО.  Адже основним підходом на сучасному етапі реформування української армії є створення ефективної територіальної оборони ЗС України, яка спроможна на виклик противника дати миттєву відповідь.

Так нещодавно в місті Бухарест (Румунія), відбулася початкова конференція з підготовки українсько-американського навчання «Сі Бриз ‒ 2020».  Перед учасниками конференції стоїть завдання з планування безпекових операцій у морі, стабілізаційних дій  на суходолі, та дій у повітрі в умовах максимально наближених до бойових у відповідності до стандартів НАТО. Така підготовка багатонаціональних сил щодо проведення операції з безпеки у кризовому регіоні зосереджена на протичовновій, протикатерній, протиповітряній обороні, прибережних та річних операціях у захисті важливих об’єктів інфраструктури, протимінних діях, а також морських операціях з перехоплення.

Також в цих заходах взяли участь представники різних країн-членів і партнерів Північноатлантичного Альянсу. Планування навчань відбуватиметься  відповідно до стандартів НАТО. Така серія військово-морських навчань «Сі Бриз» ‒ один із важливих інструментів переходу Військово-Морських Сил ЗС України до міжнародних стандартів.

 

Така конференція дає можливість обмінятися думками та поглядами стосовно запланованого заходу, окреслити конкретні цілі та завдання, які стоятимуть на меті під час навчань, узгодити локації проведення. Такі навчання для нас дай і для країн партнерів є вагомими, адже їх кінцевий результат, робить із військовослужбовців справжніх вояків, різноманітного напрямку.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma