Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-09-09 07:41:58 eye-2 3333   — comment 1

В Україні сертифікували автомобіль на водні

Президент енергетичної асоціації «Українська воднева рада» Олександр Рєпкін завіз в Україну сертифікував автомобіль Toyota, який заправляється екологічно чистим паливом - воднем.

Автомобіль отримав українські номери. Але через те, що в Україні поки немає інфраструктури для таких авто, заправляти його будуть в Польщі. У планах асоціації розвивати автомобільний транспорт в нашій країні. Серед перших кроків - сертифікація ще одного такого автомобіля і створення першої водневої заправки в Україні.

"Привезти машину сюди транзитом - не означає залишити її в Україні. Наше ж авто буде їздити українськими дорогами, і тому вже пройшла відповідну сертифікацію та отримало українські номери. Процес був складним, і вирішиться на нього не кожен, оскільки це особисті інвестиції, а ризик не пройти сертифікацію великий. У нас пішло на це півтора місяця - машину потрібно було правильно класифікувати, щоб вона відповідала чинним стандартам безпеки. Але складно було тільки тому, що це перша сертифікація. Тепер же у всіх, хто побажає розмитнити водневу машину, на все піде всього три дні", - розповів Олександр Рєпкін.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma