Enigma Enigma

Ева Браун

2019-12-23 08:27:05 eye-2 2985   — comment 0

В Україні з'явилася нова високоточна ракета «Вільха-М»

Нещодавно КБ «Луч» провів чергове випробування, здійснивши 2 успішні запуски ракети «Вільха-М» на відстань більше 130 км. Українські конструктори та виробники ракетної техніки перевіряли траєкторію польоту ракет, ефективність нового твердого ракетного палива та надійність ураження цілей бойовою частиною. Також ракети запускали в повному бойовому спорядженні для кожної з них були визначені окремі цілі на різних відстанях. Нагадуємо ракетний комплекс «Вільха-М» був розроблений українським КБ «Південне» та «Луч».  

Варто також відзначити, що у "Вільхи - М" є всього два основні конкуренти – білоруська РСЗВ «Полонез»

 

та російська «Торнадо-С». Крім того, серед своїх основних конкурентів на пострадянському просторі, «Вільха-М» єдина з усіх, яка відноситься до високоточних ракетних комплексів. За деякими даними висота польоту "Вільхи-М" може досягати до 20 км. Важко не погодитись, що за такий короткий період українським виробникам вдалось створити новітні потужні керовані ракети великого калібру, які спроможні вражати ворога на великих відстанях з відхиленням менш ніж 5 метрів.  Будемо сподіватись, що саме цей ракетний комплекс "Вільха-М" стане частиною програми створення сучасного ракетного щита.

Ми можемо з впевненістю сказати, що цей вид озброєння дозволить Збройним Силам України успішно виконувати цілий ряд завдань тактичного та оперативно-тактичного характеру. А відтак, ця потужна ракетна зброя стане сильним аргументом для стримування будь-якого агресора.

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma