Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-13 08:15:22 eye-2 3406   — comment 0

В українських церквах відкриваються пункти вакцинації

У столичних церквах починають вакцинувати COVID-19. Першим таким храмом став Патріарший Собор української греко-католицької церкви. Про це повідомляє прес-служба УГКЦ.

Вакцинуватись проти COVID-19 у київському Патріаршому соборі Української греко-католицької церкви можна щодня з 10:00 до 17:00. Собор знаходиться за адресою вул. Микільсько-Слобідська, 5.

За словами голови УГКЦ Блаженнішого Святослава останнім часом Україна переживає пік пандемії та виходить на перші місця за показниками смертності у світі. Він назвав чотири правила, як можна "справді послужити життю сьогодні": не боятися приймати вакцини, носити маски, дотримуватися соціальної дистанції та мити руки. Він наголосив, що церква ще на початку пандемії обіцяла за необхідності відкрити храми та монастирі для організації центрів вакцинації. З відповідним проханням сьогодні звернулося МОЗ, і УГКЦ намагається "послужити людям, щоб урятувати життя". Він додав, що такі пункти вакцинації будуть відкриті у греко-католицьких церквах як в Україні, так і за кордоном.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma