Enigma Enigma

Volodimir Ryba

2021-09-28 13:39:21 eye-2 3982   — comment 0

Вакцинація і народ

Фейсбук попереджає, новини попереджають, урядовці попереджають – а нам до плафона. 98% госпіталізованих не мають щеплень. 

В цікавий час живемо. Раніше, щоб ідентифікувати дурня треба було як мінімум з ним поспілкуватися. А зараз простіше і водночас важче, дурень сам себе показує, але й частенько ретельно маскується. Показується найчастіше у соцмережах, а ці мережі якісь такі мають алгоритми, що як ти його, цього дурня, не маскуй, не блокуй – він знов десь береться, як Пилип з конопель вигулькує і лайкає глибокофілософські мислі, ржачні відосики та зрадну зраду. Китайці, як завжди, держать носа по вітру, придумали для таких справжній заповідник – Тік Ток називається. 

Інші ж ретельно маскуються. Вони навіть посади відповідальні отримали, наукові звання, капітали немалі наскиртували і часто розумно розмірковують, по логіці. Але пандемія покаже: хто де наср… тобто… хто проти щеплень.

От вони, от – підпільники, фанати всіляких змов та конспірологій, любителі чудодійних мікстур, ворожок з віщунами, та помічних молитов.

Після розмов з ними знаходиш щось хороше і в совку. Там, згадується, нас учнів (та й дорослих) не питали — чи хочеш вакцину, чи не хочеш, приходили до школи і всіх щеплювали.

А тим часом у Португалії вакцинованих більше 70%, а у нас трохи більше 10-ти. Ми ж бо народ волелюбний, і вмовляння чиновників нам до сраки. Бо від побічки комусь погано стало, а те що кілька сотень мре щоденно від пневмонії – казки діда Панаса та змова олігархів з масонами.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma