Enigma Enigma

Ігор Бондар-Терещенко

2021-12-06 08:55:43 eye-2 3963   — comment 0

Важкий понеділок?

Чи варто змінюватися, щоб полегшити своє життя, адже кажуть, що люди незмінні. Можливо, треба більше довіряти собі – тобто тому, ким ви вже є, та дістатися туди, де змогли би приглушити весь цей надокучливий шум, усю негативність, страх, усе зайве, і досягти бажаного.

Наприклад, у цьому захоплюючому романі – без сумніву, найкращій книжці відомого американського нейрохірурга та журналіста, постійного медичного оглядача CNN - блискуче й достовірне зображено, відповідно, світ нейрохірургії, повний незабутніх персонажів і детальних описів. Тож історію викладено з вправністю хірурга та душею цілителя, і не дивно, що книжка стала супербестселером й отримала широке визнання в багатьох країнах.

За сюжетом, п’ятеро хірургів, кожен з яких - яскрава, своєрідна та сильна особистість, ведуть повсякденну боротьбу зі смертю в одній із найбільших лікарень США. А о шостій ранку в понеділок настає «час Х» — це час загальнолікарняної конференції, на якій аналізуються неминучі помилки і промахи лікарів, бо вони, як кожен із нас,— просто люди з усіма їх слабкостями, амбіціями, заплутаними почуттями і проблемами.

За романом «Важкий понеділок» у 2013 році в США був знятий однойменний драматичний серіал, продюсером і сценаристом якого виступив лауреат одинадцяти премій «Еммі» Девід Е. Келлі, творець серіалів «Надія Чикаго», «Юристи Бостона» та «Еллі Макбіл».

 

Санджай Ґупта. Важкий понеділок. – Х.: Фабула

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma