Enigma Enigma

Сергій Григорович

2022-06-14 07:31:40 eye-2 4483   — comment 1

Велика небезпека для Росії і Кубані. 

У мене в серці дійсно - величезна турбота про теперішнє і майбутнє Росії. 
Визнання всесвітньо визнаних українських територій "Луганської Народною Республікою" і "Донецькою Народною Республікою" несе для Росії величезні виклики і ризики. Річ у тому, що для України і світового товариства це визнання нічого не міняє. А от для Росії ці території стали офіційно визнаними "територіями дружніх держав" "ДНР", "ЛНР". Справа в тому, що на цих територіях багато людей, які недовольні Росією, бо в них розпиляли всі підприємства на металобрухт і перетворили життя на якесь зомб-існування, створили щось не створене, мільтішать всякими маріонетками не популярними, агентами МММ та ципляточниками, не об'єднуються по нормальному, за повноцінних не вважають, грошей не дають, зарплати не платять по-людськи, ловлять на мобілізацію, женуть в чужі бої гарматним м'ясом... - нескінченно можливих образ і претензій.  
Тепер, якщо, не дай боже, на цих територіях виникнуть якісь угруповання бойовиків, чи якісь партизанські загони, ... А виникнути може всяке, - від 
партизанів за відновлення СРСР з невизнанням кордонів і уряду РФ, 
чи "РНР без Путіна", 
чи "Росія зі столицею в Луганську", ...
 до якихось можливих "бандерівців "Л/ДНР",
 чи Азов "Л/ДНР".  
Хоч анти-українські, хоч за-українські, хоч проти-всіхні, хоч за-всіхні.
 
 Якщо вони десь на цих територіях, уявіть собі, захоплять у воєнторзі, чи у  російської армії, чи у міліції "ЛНР", чи у українських ВСУ, ... якусь трофейну техніку, ... А якщо "Смерчі-Урагани-Гради-ТочкиУ" ?
Вони ж зможуть такими наскоками вилазками з захопленої на годину техніки постріляти куди завгодно в тому числі і по території офіційно визнаної дружньої Росії, по Кубані... І що тоді робити бідній нещасній Росії? Це ж братні дружні держави "Л/ДНР"! НАТО тут ні до чого, Україна ні до чого. Такі партизанські бойовики можуть робити таємні рейди по "Л/ДНР", по Україні, розчинюватися в конспірацію, лягати на дно... Вести перемовини, здаватися в полон, будь-якій стороні якій захочуть, хоч Україні, де їх можуть випустити на наступний тиждень... Так зрозуміло, що вони в Росії будуть, якщо виникнуть, - незаконними забороненими організаціями. Але військові дії таких можливих заборонених організацій будуть ніяк не дотичні до НАТО і України за законами РФ. Якась "Луганська Новоросія" може навіть рейдом до Москви дійти, мабуть... Вийде батальйоном, а дійдуть 20 дивізій ... Захоплять Кубань, а потім з нею приєднаються до України в момент слабості чи транзиту влади. Але значно більш реалістичні місцеві спорадичні ракетні обстріли найближчих територій з захопленої ракетної техніки. Такі партизани можуть якийсь літак чи гвинтокрил з боє-комплектом вкрасти і  злітати на бойовий виліт. 
А ще я дуже переживаю за Путіна, що в Росії хтось у такому випадку почне його звинувачувати, що він сам відкрив шкатулку Пандори. Не вдариш же по братерських визнаних "Л/ДНР" ядерними бомбами. Саме обідне в цьому, що якусь маленьку групу наприклад "Новоросія до Владивостоку"(заборонена в майбутньому терористична організація) можуть утворити навіть якісь дві-три людини, які захоплять установку з ТочкоюУ. Візьмуть, заявлять про себе, захоплять, стрельнуть, візьмуть на себе відповідальність, і розчиняться по партизанські на просторах "Новоросії" у кам'яних джунглях... Що з ними тоді робити? Це ж сама Росія визнала що це - не українці, не Українська держава, не Українські території, НАТО тут ні до чого... л/днр-івськи бойовики ... 

На всяк випадок, - всі назви і організації є вигаданими, всі збіги є випадковими, всі кому потрібно є іноземними агентами... принаймні на сьогоднішню дату написання цього посту. 
Отакі серйозні проблеми виникли у РФ з цим визнанням територій з купою всіляких можливих братерсько-визнаних незаконних бойовиків-ракето-терористів-месників.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma