Enigma Enigma

Severyn

2019-10-02 20:01:11 eye-2 538   — comment 1

Верховний Суд Киргизстану узаконив формулу “чемодан – вокзал – Рашка”

Верховний суд Киргизстану виправдав обвинуваченого в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі архітектора Темира Болотбека і залишив в силі вирок районного та Бішкекського міськсуду про невинність Болотбека. Інформацію про це повідомила директор ГО “Інститут громадського аналізу“ Рита Карасартова.

Держкомітет нацбезпеки порушив кримінальну справу стосовно викладача КГУСТА Темира Болотбека за статтею 299-1 “Розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі“. У січні цього року Темір Болотбек залишив кілька коментарів під публікацією засновника Kaktus.media Діни Маслової на її сторінці в Facebook. Пізніше його викликали на допит в ДКНБ. Підкреслимо, що сама Маслова ніяких заяв на Темира Болотбека не писала. Більш того, про ці коментарі під її постом вона дізналася після того, як її викликали свідком.

Вчора судова колегія Верховного суду в складі суддів Жаніла Мамбеталі, Камчібекова і Джунушбаєва за участю працівника Генпрокуратури Т. Айбашева розглянула справу  Теміра Болотбека і його коментарі в соцмережі, де вжиті слова “Рашка“ і “совок“ і визнала, що міжнаціональної ненависті і ворожнечі він не розпалював.

Отож, усе в порядку!

Джерело тут: kaktus.media

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma