Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-12-17 06:30:54 eye-2 55   — comment 0

версія на "версію" Ткача.

Продовження коменту що у ВЕРСІЇ, А.Ткача про тролінг Корчинського,як я зрозумів, проте не відразу. Тому і не підтримав.

І ось чому. 

Власне  комент-

"Хочу нагадати усім одну цікаву річ. Про демократичні країни. В тих з кого ми беремо приклад та хто нам допомогає,діє одне цікаве правило, а саме - обпікшись на молоці - дмухати на холодну воду. Це я про самозбереження системи , за ради усіх. Підкреслюю - УСІХ. Не - системи як олігархів чи корупціонерів а кістяка любої країни,після краху якого, та сама бабуся,за ради якої наші воїни кладуть голови, потім, сидить голодна в погребі,під розривами снарядів. Як це сталося на Донбасі та ,майже не сталося , в Криму. Так от. Система США, спецслужб, налаштована фільтрувати етер так що - слова - Президент, кокаїн, бімба тощо, АВТОМАТИЧНО, вмикають запис розмови. Потім це все аналізується та структурується. .....далі в моєму дописі."

Продовження.

Що цікаво. Ми всі , з завзятістю, займаємося політьикою. Всі в усьому доки. А як до діла то багато чого не розуміємо. Тому й попадоси.

Власне назвати попадосом те що відбулося,про те що зараз на слуху,не можна. Там багато срачу та мало тями.

З боку влади ми бачимо спроби захиститися. З боку народу,вірячи передачі Шустера, влада має підтримку. З боку патріотів(хоча в нас всі є патріотами. Хто скаже що Бойко не патріот?) - люта ненавість до системи.

А що таке система? Система це і є ми.

Я про це ще писав коли відмивав Пороха та Ко. Ми і є та сама система. Народ краде,чиновник краде, політик краде, судді крадуть, і всі одне одного звинувачують в крадіжці. 

Президент не краде а змушений співпрацювати з тими хто краде. Все. Коло замкнулося. Багато я писав про Труханова-"чому Порох його не саджає." Тому що він наш. Тобто людина системи. Писав я націоналістам. Щоб перестали тролити Пороха.

Зараз тролять Зелю. Але вже не за Труху а за Авакова. Маєм те що маємо.

Тут цікаве інше. Схема поведінки влади. Не секрет що влада завжди користується одним і тим же сценарієм. Це - пригрівання корупціонера,щоб він був керованим. Радянські методи спецслужб. Вони тотожні усім пострадянським країнам.

Це якір на якому підвішений ,за яйця, політик чи чиновник, висить та не шоборхниться. Це не секрет.

Секрет Полішинеля - інше. Те що про це ми знаєм та мовчим. Бо вигідно усім. 

Тепер друге. Влада завжди використовує і інший спосіб самозбереження. Це викуп. 

Спочатну тих хто підвішаний , просто смикають за яйця,якщо він брикається, а в разі спроби утекти(до ворога тощо) - тягнуть болячіше. Яким чином? Беруть його людей. Будь за що. Головне - гучніше.

Тоді розпочинається дійство. Торги.

Таке саме дійство ми бачили і з Савченко. Справа якої розсмокталася сама собою. Що то було - ніхто вже не скаже.

Але "хто в тємє" ,знають. Мабуть десь хтось поступився чимось. Не буду ствержувати, можливо це була Юля. Справу закрили і Надя стала депутатом. Мовочки. Вівці й далі жують свій навоз. 

Кудись подівся Ярош. Не зрозуміло. Десь щез з єтерів Правий сектор. Але час минає - воно нікуди не поділося.

Кого смикають зараз? Звісно Пороха. Опозицію. Мета? Звісно що не країна. Про щось домовляються. ХЗ про що.

Все інше лишень козирі в торгах. Але. 

Але Теппер що до безпеки. Та язиків. Нашіх. Нас олігархи настрополюють йти ва-банк, мовляв, давайте - ми прикриємо.

На передній фланг виходять самі яскраві постаті,піаряться та їх піарять. А потім їх розмінюють на м'ясо. Між собою. Бо ми всі є пішаками. В їхній грі.

Лемент теж є гра. На публіку. Звісно що він справедливий. Проте не дієвий. Бо - ""сама винувата". Тобто - десь щось ми прогавили в "боротьбі" за правоє дєло. А прогавили ми власну безпеку. Коли ув'язалися в чужу гру. 

Нікому не цікаво бути розмінною монетою в грі. Навіть путіну. Бо ми всі вважаєм себе патріотами та постаттями.

Проте -нагадаю. Система це ми самі і є. Вона має захищатись і буде захищатись. І всі ми її підтримаємо. Бо інакше - літаки над головами,як в Сирії,та поділ країни на сектори.

Що сталось саме зараз? Вважаю ціллю став не сам Порох,як здається, а ще не визначені добробати. І це умова Заходу.

"Не визначені " означає - не підкорюющі нікому. В лапках. Вони не вхожі до системи країни. Робін-гуди. Але власник в них таки є. Інакше давно б уже розформували. Силою. Спроби були. Ще за Пороха. Ви знаєте про що я.

Відмазка - "ми за народ та за неньку" в нашому суспільстві, не працює. Ніхто в цеи не вірить. Бо країна поділена олігархічними кланами де сильна конкуренція. Тому - беефіціар є обов'язково. Ось на нього це і розраховано. Я так гадаю.

Саме тому народ мовчить. І він не дурень. Цю тему піднімали давно. Некеровані "ніким" мілітарні угрупування - загроза усьому суспульству. Тому -Захід та москва, прошлої і нинішньої владі, завжди буде про це нагадувати.

Тому копайте глибше. Це не Авакова ідея. Це його проблема. Бо , кажуть, Нацкорпус, його люди. Тому копають і під нього.

Мета Заходу та Сходу, а також і усіх нас, позбавити олігархів парамілітарних сил. Бо це загроза не просто -олігархам а загроза країні,вцілому. 

Ніодин олігархне бажає відмовитись від власного збройного формування,бо боїться. Одне одного бояться.

Але треба. Треба з чогось розпочати. Не теба прикриватися народом. Народ тут останній кого вони захистять. Головна задача таких груп- фізична охорона власних об'єктів,в разі потреби чи вразі війни тощо. 

Але хлопці,що входять до цих груп, зомбовані політикою бо вважають що вони боронять народ. Вони прості та чесні. Патріоти. Істинно бажають захистити країну від кремля та ....олігархів. Не розуміючи що олігархи і є їхніми господарями. Як це не печально. 

Звіно що їм розповідають що це все не правда та не на довго,мовляв ,ось, скинемо супостата,олігарха з шиї народу ,підемо війною на москву, захистимо Україну і заживемо. Наврядчи.

Бо ці питання вирішуються простіше. Як це зробив Саакашвілі,в грузино-російській війні. Наші ж олігархи та політики добріші,чи більш прагматичніші, не хочуть відмовлятися від власних ПМС. А час настав.

ТОму ,хлопці та дівчатка, вступайте в ряди ВСУ. Поки не пізно. Тоді вас і залишать в спокої. Не всіх ,правда. Хтось десь порушив закон,вдаючи з себе робін-гуда,бо йому прозповіли що - "система " зло. А ми і є та сама система. Народ.

Ми самі її породили,нею і являємось. Тому боротися з самим собою треба -починати з себе.

Шанувати КК та Конституцію. 

Пару слів про олігархів та Авакова. Я пам'ятаю як ми молилися на них. На всіх. І на Правий сектор теж. На всих.

На Беню Коломойського,на Палицю що був гебернатором Одесчини. 

Це була наша остання надія на вас. Дякую вам рідненькі. Ми самі собі створили це лайно, самі з нього ,поволі й вилазимо. Не геть все гладко,але ми талановиті. Вдасться.

Я вірю в нас. 

Що буде з цими хлопцями-дівчатками? Нічого. Помурижать й вщухне. Тихо всіх відпустять. І все це не так вже й страшно.

Страшніше булоб лежати десь в лісосмузі під Донецьком,куди ми самі себе загнали. Дякую.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma