Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-05 19:39:38 eye-2 3681   — comment 8

Вибори до РГК НАБУ - НАБУ підтвердила, що кандидати, яких підтримували Шарій та Лукаш, накрутили голоси

Це просто дикий сміх - ватно-сепарськи кандидати до РГК НАБУ, яких піарили та підтримували Лукаш, Шарій, Дубинський, Бужанський та інші шістки москви і яки голосно звинувачували переможців від Демократичної Сокири та ветеранських організацій у накрутках - самі накрутили голоси. Це офіційно підтвердило НАБУ.

Демократична Сокира

Діставайте вогнегасники, шановні праволіберали. А заодно — починайте співати переможних пісень. Сьогодні у нас в програмі «Демократична Сокира», ветерани, НАБУ та палаючі дупи ватноголових журналюг, депутатів «Слуги Народу» та Олени Лукаш.

Як ви знаєте, 10 кандидатів, яких ми підтримали на виборах в РГК НАБУ, набрали максимальну кількість голосів та отримали своє заслужене місце. Наші активісти посіли 10 перших місць, набравши в середньому 22 тисячі голосів кожен. Також до РГК НАБУ пройшло троє хлопців зі списку Руху Ветеранів України, хоча подавалось 5.

Два місця посіли «журналісти» медведчуківських каналів ZIK та НАШ, яких підтримували проросійські діячі. Вони набрали суттєво менше голосів, ніж наші кандидати, але цього було достатньо, аби потрапити до РГК.

По завершенню голосування різноманітні українофоби почали інформаційну кампанію з розкручуванням тези «аааааряяяя там були накрутки». Причина зрозуміла — маючи серед підписоти переважно росіян (які не можуть проголосувати), ботів (які теж не можуть проголосувати) та шарікових (які могли б проголосувати, якби їх інтелектуальний рівень це дозволив) їм критично важливо було показати великий рівень «народної підтримки». А живе голосування ламало їм картинку. Ба більше — ватні відеоблогери почали масово записувати відеозвернення, а один з них (з терміном за сепаратизм) навіть по ходу справи висадив радянських космонавтів на Місяць. Це довга історія, подивитесь в Сокира Шоу.

А головне — цілий перелік чинних народних депутатів написали колективне звернення в СБУ з вимогою негайно розібратись в накрутках!

Сьогодні НАБУ офіційно оприлюднило результати голосування разом з аналітичним звітом про процес голосування, який є відкритим та прозорим. Результат був очікуваний — під час голосування зафіксували накрутки. За тих самих двох ватних кандидатів.

У цей момент, зізнаємось, наш рух зазнав колосальних втрат, адже наші лави скосив напад дикого реготу і дехто досі шкрябає нігтями партійний лінолеум. Тобто —сєпари збрехали, сєпари підняли хайп, сєпари отримують по заслугам. Більш живого втілення анекдоту про пляшку як альтернативу сидіння годі придумати.

Що ж буде далі? Рада громадського контролю — орган, який сам себе регулює. Тому ми переконані, що на найближчому засіданні будуть прийняті відповідні рішення. А ми, в свою чергу, з задоволенням готові надати підтримку та, у випадку довиборів, допомогти саме тим двом учасникам бойових дій з Руху Ветеранів України, які були наступними в списку. І якби не ватні хитрощі, легко пройшли б Раду.

Тому що це — справедливість. А справедливість — завжди перемагає!

Підлити масла у вогонь — https://bit.ly/39AhPO9

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma