Enigma Enigma

Катерина Марійчук

2019-10-23 18:50:11 eye-2 3409   — comment 2

Від Революції Гідності до Визвольної війни або Українська ВИЗВОЛЬНА війна 2013-2019 років.

 • «Я знаю, що скорше чи пізніше загину від ворожої кулі.
 • Старим я не буду напевно. Я не боюся за нашу будучину, коли знаю, що наші засуджені сільські хлопці гинуть з окликом: «Нехай живе Україна!».
 • Любов до визвольного змагання є в них більша за любов до особистого життя.
 • Наші горді революціонери заглядають сміливо смерті у вічі.
 • Я відчуваю щораз більшу відповідальність перед найкращими синами українського народу».
 • Р.Шухевич

Антитерористична, громадянська, гібридна, які тільки назви не дають війні 2013-2014рр. в Україні, а між тим, ця війна має  чітку, пряму, логічну і єдиновірну назву – ВИЗВОЛЬНА. Саме так назвав цю війну викладач, підприємець, громадський діяч, який в ніч з 30 на 31 липня 2014 року по УТ в рубриці Академія «Майдан» дав повну викладку свого бачення  новітніх українських подій.  (На жаль не запам‘ятала ім‘я того чоловіка. Такі передачі чомусь показують після півночі, а іноземні серіали в самий рейтинговий час).
 

«Как вы лодку назовете, так она и поплывет», співають в відомій пісеньці з мультфільму.

Не має ж сумніву, що діти  з іменами  Акакій і  Святослав матимуть абсолютно різні життєві долі. І що саме батьки, даючи ім‘я дитині добавляють  напрямку тієї долі.

Завжди так -  чітко визначена  ідея якоїсь події стає ключем до її рішення.

Має рішення і наша, українська війна. Наша війна – ВИЗВОЛЬНА.

Антитерористична війна має одну ціль, гібридна – іншу, а ВИЗВОЛЬНА – святу місію. Місія ВИЗВОЛЬНОЇ війни 2013-2014 рр. – скинути віковічне ярмо залежності від бажання і думки «старшого брата». ВСЕ!

Визвольних воєн в Україні було чотири. Першу розпочав Богдан Хмельницький, не витяг і загнав нас в кабалу. Друга визвольна війна, це так звана Коліїївщина в 1768  році. В підручниках  історії ту війну нам подавали то гарячою, то холодною, тільки не так, як вона була насправді – ВИЗВОЛЬНОЮ. Коліївщина мала значно більші наслідки, ніж написано в підручниках. Завдяки піднятому визвольному повстанню в Україні, піднялись і люди в Росії…  Хто має очі, хай читає різні дослідження про ті часи і зводить в одне. Лінія там пряма, але щоб її бачити, треба відірвати очі від совіцького підручника по історії і заглянути в минулі віки, і внутрішнім зором розставити всі ті події  в одну лінію.

Третя ВИЗВОЛЬНА  війна була репетиційною війною. То була генеральна репетиція для ВИЗВОЛЬНОЇ війни 2013-2014рр.  Війна воїнів УПА.

«Яка армія може похвалитися тим, що ще протягом десяти років по закінченні другої світової війни могла вести бойові дії без підтримки ззовні? Четники Михайловича в Югославії склали зброю через рік після приходу до влади Тіто. "Зелені брати" у Прибалтиці трималися два роки. Армія Крайова у Польщі – також два роки. УПА виявилася найстійкішою». Легендарний  коменданте Кубинської революції Че Гевара.

«Якби у французької армії був такий дух, як  в УПА, то німецький чобіт ніколи не топтав би Францію». Шарль де Голль, Президент Франції (1959-1969).

Четверту, прем‘єрну,  ВИЗВОЛЬНУ  війну переживаємо і на власні очі бачимо ми, українці 21 віку.

У України і українців не має іншого шляху, як пройти до кінця свою історичну місію.

Бог щедро вділив нам всіляких випробувань… 

 • До 60ти антиукраїнських  указів (з 1622 по 2012рр.) проти мови, проти книг, проти народу…
 • Укази про насильні шлюби між українцями та росіянами…
 • Всі ті диявольські насилання на Україну в вигляді голоду та терору…
 • Постійні  наглядальнокаральні  отари іншомовних «знавців», які знають ВСЕ…
 • Вся ота нинішня  сатанинська  навала та зловтіха…
 • Велика частина нинішньої депутатської своры,  яка за іудині срібники продає  і розмінює Україну…
 • Велика зграя і  держпосадовців, які отримують зарплату від українського народу і преміальні від сатани…

Кожен Іуда думає, що його обмине чаша сія…

Не обмине, бо над нами Закони не людини, а Творця неба і землі.

Не кожну земну Людину можна купити, і ніяк не купити Творця.

… але й милістю своєю не обділив.

Народ, який свідомо іде на смерть заради землі своєї – України, заради майбутнього, народ вибраний Богом.

Чоловіки залишають родини і ідуть визволяти рідну землю.

Парубки,  губ яких ще не торкались дівочі губи, ще майже діти, ДОБРОВІЛЬНО ідуть визволяти свою землю, стають стіною, щоб агресор не прийшов в хату їх батьків. Ідуть, і не кажуть батькам, що ідуть в пекло, щоб матері не тривожились…                                       

Успішна, незалежна, чудова  українська молодь знімає «білі комірці», одягає берці, бронежилет та каску і іде захищати Україну.

ДОБРОВІЛЬНО іде.

Вони тисячу раз могли б виїхати в любу країну світу:  і грошей, і знань, і мовних  проблем у них би там не було. Та вони одягли бронежилети… і віддають свої молоді, прекрасні життя, щоб жила Україна, щоб бабусі-дідусі отримували пенсію і дивились про жахи війни тільки то телебаченню, щоб діти українські мали можливість, як і всі діти світу, першого вересня піти в школу…

Незвичайний нарід.

Нестандартний нарід.

Не вписується ні в які світові рамки, і тим більше не вписався в спрогнозовані і задумані  для України  імперські рамки.

Велич українського народу вийшла за межі  України.

«Русскоговорящие украинские националисты».

«Русскоговорящие бандеровцы».

Те, чим лякали неосяжний совіцький нарід,  в Україні,   під час ВИЗВОЛЬНОЇ війни 2013-2018 років набрало величного розмаху.

І що, як не прямий доказ  є те, що агресор так активно лякає українців С. Бандерою, «Правим сектором», націоналістами, червоно-чорним прапором, прапором УПА…

Ось як сказав про червоно-чорне знамено український письменник В.Стефаник:

«Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший у світі чорнозем, за який проливали кров найкращі сини України...».

А далі:

«Українська земля – чорного кольору, а кров борців, що йшла "відбирати її від ворога", – червона. А хіба ж поєднання цих кольорів – червоного і чорного – не символічне визначення України – України, що бореться?».

УПА боролась за Самостійну Соборну Державу і за те, щоб кожна нація жила вільним життям у своїй власній, самостійній державі. Знищення національного поневолення та експлуатації нації нацією, система вільних народів у власних, самостійних державах – це єдиний лад, який дасть справедливу розв'язку національного і соціального питання в цілому світі. Такою була ідеологія УПА.

Чи думав Степан Бандера, що матиме таких послідовників, як нинішні українці?

Чи гадала молодь з УПА, що в 21 віці матимуть  побратимів, які називатимуться  - Русскоговорящие бандеровцы?

Думали! Гадали! ЗНАЛИ!

Слова  Романа Шухевича, що подані в епіграфі,   сьогодні нам є свідками,  що воїни УПА знали про прийдешні покоління, які підхватять їх знамено і донесуть його, і навічно жовто-блакитне, вільне  сяйво просвіщатиме і захищатиме незвичайний, нестандартний нарід.

Нарід  країни, яка щедро і привільно розкинулась в самому центрі, в самому серці Європи.

Слава народу України!

Слава Україні!

Слава Воїнам України, які визволяють нашу землю!

Слава і вічна пам‘ять  Дітям України, які віддали свої життя в  ВИЗВОЛЬНІЙ  війні 2013-2019рр.!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma