Enigma Enigma

Vladimir Gorodovsky

2019-11-06 17:16:18 eye-2 2467   — comment 0

Відкритість і взаємодія з суспільством: асиметричні відповіді СБУ на масовані інформаційні атаки російських спецслужб

Служба безпеки України, у межах процесу реформування та наближення до найкращих світових практик, започаткувала і провела 5 регіональних просвітницьких заходів під назвою «Гібридна агресія: розпізнати та попередити».

Проект реалізовано спільно з «Платформою Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні», Держкомтелерадіо та Національним інститутом стратегічних досліджень.

У ході семінарів і тренінгів, що відбулись в Одесі, Чернігові, Львові, Краматорську та Харкові понад 300 журналістів регіональних ЗМІ, активістів, блогерів та представників місцевих громад мали змогу ознайомитись з кращими напрацюваннями СБУ у сфері протидії інформаційній агресії РФ. Вони також отримали навички із розпізнавання та протидії деструктивним інформаційним впливам.

Важливим елементом формування системи захищеності національного інформаційного простору і свідомості громадян від маніпулятивного пропагандистського впливу іноземних спецслужб є розуміння форм та методів їх деструктивної діяльності.

Очікується, що проведені заходи сприятимуть кращому розумінню нашими громадянами напрямків, форм та методів деструктивної активності російських спецслужб. Це відповідно підвищить імунітет нашого суспільства до маніпуляцій і пропаганди.

 

Пресцентр СБ України

- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/6683?fbclid=IwAR3fE0sMopqLBTdRKxGn8XSApCo7Mam8AlfNPxr6J5RKWzMbT88csnOrWVg#.fba9soCZ.dpbs

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma