Enigma Enigma

Alex Tkach

2019-10-03 21:04:12 eye-2 476   — comment 46

Відкритий лист до адміністрації Енігми

Шановний Адміне! 

Оскільки Ви перемістили мене з 2-го місця в рейтингу на 9-те (наразі воно вже 8-ме), то тим самим Ви стверджуєте, що я належу до "окремої групи авторів, що, користуючись певними можливостями нарахування рейтингу і високих коефіцієнтів, вдалися до організованої накрутки рейтингів". Тобто, простіше кажучи, Ви публічно назвали мене шахраєм. Я пишу лише про себе, бо не мав часу "вступити в змову з групою авторів", щоб одержати дозвіл писати від їхнього імені. Сподіваюся, додаючи рейтинг, вони підтримають зміст цього листа.
Які ж у вас підстави звинувачувати мене у шахрайстві? Не бачу ніяких інших, окрім того, що вам не сподобалося співвідношення рейтингів, які були обчислені за вашою ж "системою", і Ви замість того, щоб чесно про це сказати, звинувачуєте тих, хто зайняв, на вашу думку, неналежне йому місце, – зокрема, мене – у шахрайській змові.

Слово "системою" я написав у лапках тому, що нема у вас ніякої системи, крім власних забаганок, і на відміну від вас я можу це довести. Справді, ви намалювали мені новий рейтинг трохи меншим, ніж 2915 (скільки точно не пам'ятаю, а зараз він підріс завдяки "змовникам" і складає 2956 балів). А між тим, якщо порахувати суму вже переобчислених вами рейтингів всіх моїх статей, вона складе 8022 бали. І це без врахування рейтингів, що надавалися моїм коментарям!

Вибачте, але ваші підходи до керування блогом нагадують радянські, коли правила нібито є, але результат все одно має бути таким, як хоче компартія.

Отже, закликаю вас зупинитися хоч на якійсь справжній системі оцінки рейтингів і відмовитися від практики ручного керування під прикриттям нібито системи. Особисто мене б влаштувала найпоширеніша система: просто вподобання (лайки). Одне вподобання – один бал. Вона дає авторові найкращий зворотний зв'язок з читачами. Автор знатиме скільком читачам сподобалась його стаття.

              Попри вашу неповагу до мене
                                                            все-таки з повагою О. Ткач 

                                                                                              3 жовтня 2019 року

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma