Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-27 05:48:45 eye-2 80   — comment 8

відлуння президентського нашестя на фронт

Луна докотилася фейсбуку ,безліччю голосів. Анекдот-прикол. - (Заглядуючи в криницю) - Здесь есть хто нібуть? - Здесь нет никого! - Может бомбу бросить? - Ненадо...

Десь так,ось, сталося учора на фронті. А як мало бути,насправді. В нормальної воюючої країні,з нормальним Президентом та нормальними бійцями?

Щоб не смішити ворога,який все це спостерігає в бінокля чи гвинтівку.

Примірно десь так. Варіанти.

Перший(Пряма мова)

. - Шухер! "Сам!" Перший їде! Бля,шо будемо робити з тими неустановленими ліцамі,на окраїні села? 

- Коли приїздить? 

- Сьогодні. 

- Знищіть та скажіть що то московітські фейки. Президента до згарища не підпускати ,мовляв, там нерозірвані міни ,бо знищили ворожу ДРГ.

Варіант № 2.

Наказ по фронту ООС. У зв'язку з постановою Ради,після -міжнародних домовленностей , вирішено , відійти на деяку відстань. 

Доповідь Президенту. - Хтось , зайняв позиції на лінії розмежування та відмовляється виконувати наказ Штабу ООС.

Президент. -Заколотників ,взяти, судити. 

- То - Добровольці!

- Тоді - відступити ,послати групу захвату , доставити д суду за Зраду. Бо лишилися у невизначеннному статусі, в "Сірій зоні"

-----------------------

Всі інші варіанти,у воюючої країні не прийнятні. 

Щоб не читати ось таке-

 

 

Alex Noinets 2 ч. · Якщо повірити офіційній сторінці Президента України, то виходить, що в одній з хат у Золотому оселилися невідомі озброєні люди. І він, Президент, пішов до цих невідомих людей, про яких відомо лише те, що вони озброєні. І Служба Безпеки Президента це допустила. Якщо він це каже, тому що вважає, що ми в це повіримо, то він лох. Якщо ж ми справді в це повіримо - вже ми лохи. Якщо у нас можна так сильно пиздіти з офіційної сторінки Президента, то я теж так умію. Дивіться: "Невідома людина у складі озброєної групіровки, без будь-якого попередження з'явилася на лінії зіткнення і вимагала від ЗСУ скласти зброю та залишити бойові пости. У ході напруженої бесіди виявилося, що людина називає себе "Володимир" і вважає, що вона є Президентом України. У дискусії невідомий неодноразово наголосив на тому, що він "не лох", хоча цей факт і не був предметом обговорення. По результатам зустрічі ЗСУ не полишили позиції, але були дещо збентежені. У майбутньому військові, які були очевидцями інциденту, сподіваються, що МОЗ посилить контроль над людьми з розладами психіки, щоб не наражати на небезпеку їх та оточуючих"

Таке-

 

npubop 26 жовтня 2019, 21:54 Президент перетёр тему на кортах Зеля приехал Золотое и попытался убедить добровольцев что он не лох и не лопух, и даже не залупа конская, а президент страны. Зеля решил, шо если пальцы будут веером, а спина шифером, и базарить на днепровско-криворожским быдлячем диалекте (на котором общается его непосредственный начальник, учитель и вдохновитель), то все должны упасть на жопу в ахуе от его брутальности и крутости. Самое противное в данном случае, что президент вызывает жалость.

Таке-

npubop 26 жовтня 2019, 23:25 В догонку Зеля оказался охуенно крутым и смелым (по его собственным словам на своём фейсбуке): Від місцевих дізнався, що на околиці у приватному будинку оселилася група озброєних людей. Мешканці Золотого не на жарт стурбовані, хто це такі. Вирішив поспілкуватися з ними сам. Деякі розмови виявилися емоційними. Так и вижу как Зеле звонят местные - у нас тут какие-то неизвестные с оружием заняли дом. А Зеля им: та не сцыте, щас я сам приеду выясню шо за черти там околачиваются.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma