Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-11-28 23:21:58 eye-2 418   — comment 1

Відновлення закупівлі природнього газу в Росії – це злочин

Заява Руху опору капітуляції

Відновлення закупівлі природнього газу в Росії, про що заявили в уряді, – це злочин. Злочин проти держави, злочин проти загиблих на Майдані та на війні, злочин проти майбутнього України.

Ми чотири роки не закуповуємо російського газу і жодного разу не мали проблем – ні з політичною залежністю від постачальників, ні шоу з відключенням газу перед Новим роком. На практиці доведено, що це було правильне рішення.

Для Росії газ це не товар, а зброя – засіб корумпування українських еліт, засіб впливу на українську політику, засіб колонізації та узалежнення України від «русского мира». Тому будь-які розмови про купівлю російського газу – це пряме свідчення готовності влади до капітуляції.

Якщо Зеленський збирається говорити у Парижі про закупівлю російського газу, то мабуть не усвідомлює головного свого завдання під час зустрічі у «нормандському форматі». Єдине, про що можна вести розмову в Парижі цього разу – це відповідальність Росії за війну на Донбасі і анексію Криму, а не про газ.

Сподіваємось, що у Президента вистачить глузду та інстинкту самозбереження усвідомити це і не повторювати помилки минулого. Бо інакше, доведеться нагадати, як закінчують ті, хто вже здавав суверенітет України в обмін на «дешевий» газ.

Принагідно нагадуємо, що будемо уважно слідкувати за переговорами у Парижі під час «Варти на Банковій», яка розпочинається 8 грудня. Рух опору капітуляції запрошує усіх небайдужих повартувати біля офісу Зеленського.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma