Enigma Enigma

Интересности

2021-12-29 16:25:32 eye-2 3936   — comment 0

Відпочинок на Закарпатті

Закарпаття відоме багатьма історичними пам'ятками і живописними природними місцями, наприклад, замки в Мукачево (Паланок), Ужгороді, Чинадієво, термальні басейнами в Берегово, мінеральні джерела і чани (Лумшори, Келечин), водопад в Пилипці (Шипот), озеро Синевир та інші цікаві місця. Багата природними та історичними пам'ятками Закарпатська область відпочинок в котрій стане незабутньою пригодою, завжди рада туристам.

Закарпаття — один з наймальовничіших куточків України, котрий варто відвідати. Зробити ваше перебування максимально комфортним допоможе курорт Воєводино. Ознайомитись детальніше з актуальними пропозиціями проживання та відпочинку можна на їхньому сайті https://voevodyno.com/ua/ Воєводино пропонує своїм гостям чудові номери або коттеджі, ресторан з багатим різноманіттям страв,Спа-центр, фітнес-зал, басейн, лазні, спортивні майданчики, кінний клуб, ігрові майданчики та багато іншого.

Для тих, кому цікава історія та культура Закарпаття, знайдеться безліч цікавих активностей: екскурсії до стародавніх замків, прогулянки вуличками Ужгорода та Мукачево. Вражає уяву краса навколишньої природи, водоспади та термальні купальні. Огляд визначних місць Закарпаття підніме настрій, а купання в басейнах і „варка” в чанах допоможе покращити самопочуття та відновити здоров’я.

Місцеві винні підвали порадують ціками напоями, створеними за давніми закарпатськими традиціями. Дегустації екологічно чистих сирів і марочних вин припадуть до душі витонченим гурманам. Оригінальні страви венгерської, лемківської і бойківської кухні чудово доповнять незабутні враження від відпочинку. Серед популярних страв особливо полюбились багатьом наступні: бограч, гуляш, мадярські голубці, чирке-паприкаш, домашні солодощі та узвар. Великим плюсом є те, що всі страви готуються з екологічно чистих домашніх продуктів.

Чисте гірське повітря у поєднанні з якісним харчуванням, екскурсії, прогулянки, спортивні активності, неперевершені краєвиди та довколишня природа сприяють максимальному відпочинку та відновленню сил. Більш детально про відпочинок в Закарпатській області на курорті Воєводино можна дізнатися за посиланням https://voevodyno.com/ua/ Тут подбали про комфорт відвідувачів, якісне харчування, дозвілля та безліч цікавих активностей.

Закарпаття — один з найбільш колоритних регіонів України, де тісно переплітаються культура, звичаї та історія пяти етносів Закарпаття: венгрів, лемків, бойків, русинів та циган. Це відобразилось на особливостях народної кухні, звичаїв, культури. В Ужгороді чи Мукачево можна почути різні мови, побачити написи різними мовами. Це додає Закарпаттю своєрідного колориту. Іноді складається враження, наче ти в іншій державі десь за кордоном. Живописна природа у поєднанні з цікавими історичними пам'ятками, особлива місцева кухня та вино, цікаві звичаї зроблять поїздку на Закарпаття незабутньою.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma