Enigma Enigma

Марія Соломонова

2019-10-29 11:26:51 eye-2 3353   — comment 2

Відведення..(!)

Ви, ті що верещать – «За мир!» (тобто, за «руський мир»), до вас звертаюсь!

Зараз, під обстрілами ворожих угруповань, проводиться ганебне ВІДВЕДЕННЯ наших військових!

Саме так, я не обмовилася, не двостороннє РОЗВЕДЕННЯ, а одностороннє ВІДВЕДЕННЯ, лише з боку України! Бо кремль в жодному разу не буде виконувати своїх обіцянок! Це знає весь цивілізований світ.

Знає про це і ВАШ Президент, який, зігнувшись перед кремлем, віддав наказ відходити нашим військовим, навіть не дочекавшись необхідних за умовами семи днів тиші! Тобто, як і передбачалося, із боку терористів буде продовжуватися бійня, яка, за відсутністю наших військових, просунеться вглиб України.

Ви саме цього очікували? Тоді ловіть! Незабаром цей «мир» прийде у ваші домівки!

ВАШ «мужній» Президент виявився дуже «сміливим» два дні тому у Золотому, коли поруч із ним стояли озброєні до зубів автоматники - навпроти беззбройних українських патріотів. Спробував би він так само «поспілкуватися» із «ополченцями» ОРДЛО – для забезпечення та ГАРАНТування виконування їхніх зобов’язань, аби досягти омріяного вами «миру»! Але справжній мир та тиша - це не його місія, бо не співпадає із примхами його кремлівських колег...

Тобто, ВАШ Гарант нічого нам не гарантує. Лише ворожому кремлю! Ганьба та приниження! І зрада, у всіх смислах. Виконаний ще один "пунктик" путінського плану по знищенню нашої країни.

А в цей час, у чергових Мінських «порішаловах», російська сторона висуває нові свої вимоги, геть ігноруючи позицію нашої країни. Тож, далі буде… Або не буде... 😢

Боже, Бережи Україну! 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma