Enigma Enigma

dvornik_patriot

2020-06-01 05:48:57 eye-2 24   — comment 1

Він вивчає емоції мас.

Маси це ми а він це Савік. Я лишень статист. Моя мета показати що діється та як цьому зарадити. 

Та це не про конспірологію. Це про наші стосунки. На чому і наголошую. Та додам трохи таємничості. 

Слово маса - жіночого роду. Жінки розуміють емоцією. Діти теж. Старенькі теж. Тобто маса ,як і  емоція є первинною. 

(треба зазначити що тут я допустився алогізму але це не важливо. зазначив бо тут будуть препарувати деякі видатні(реально) фізики та теоретики,з практиками) 

Отже - читаємо Вікіпедію. Маса. Копіюємо уривок-

 

Ма́са — основна фізична величина, яка вважається однією з фундаментальних характеристик матерії, що визначає її інерційні, енергетичні та гравітаційні властивості від макроскопічних об'єктів до атомів і елементарних частинок. У сучасній фізиці елементарних частинок, яка ґрунтується на квантовій теорії поля, вважається, що маса не є фундаментальною властивістю частинок матерії, а набувається шляхом взаємодії частинок із спеціальним полем Хіггса. Маса є скалярною величиною та зазвичай позначається латинською літерою m.

Пишу експромтом не задумуючись. 

Тобто що ми маємо. Маса то є базис, від'ємний знак батареї,авто тощо. "Сіль землі" . Народ. Тощо.

Емоція як і маса є базовою по відношенню до логіки та думки. Бо логіка та думка людини працює лишень у соціально зрілому(відносно) прошарку людей. Це - чоловіки - від 16 до 60, відносно їх освіти та практики. 

Але думки є в кожного,навіть у цвіркуна ,але вони відносно не логічні. Тому всі використову.ть емоцію як засіб порятунку та життя , граючись в "зламаний телефон" - передаючи свої та чужі жумки ротом,письмово,візуально-образно тощо.

Так-сяк ,вся ця смішна конструкція працює. Та не досконало. Не досконало бо не вирішуються задачі загального питання виживання.

В основному вистачає на рішення локального характеру. Типу- "Вкрав,випив - у тюрму". І так усе людство. Навіть вищого гатунку -ті що бізнес-середовище та ІТ.

То ж не будемо суворими до "самих патріотичних",як вони себе вважають, кіл України- націоналістів.ї

Чому я знов пристав до націоналістів? Відповідаю. Це не тролінг.

По перше це дуже смачна позиція політика. По друге вони дійсно мають потенціал. По третє вони адсорбують в себе патріотичну молодь. Яку стримують в розвитку бо в них нічого не виходить. Взагалі. Рівень статистичної похибки. 

Такий рівень має люба інша партія чи рух. Навіть - партія двірників,як би надати стільки ресурсу.

Чому? Бо не враховують емоцію. Розберемося.

Вони використовують старі методи захоплення мас. Більшовицкі(від слова - більше,багато). Це коли маси ,емоційно( а тут використовується таки емоція) зваблювались тим що їм пропонували смачні опції в побудові майбутнього.

Так, Більшовики СРСР використали мем (брехливий) - Земля селянам- фабрики робітникам. Та на шляху до здійснення став банальний інший емоційний спротив - "кулаків-куркулів" тобто таких самих людей. Тому сталася криваве протистояння,в якому злидні перемогли.

Чому зараз не виходить, емоційно, націоналістам, створити якийсь великий рух та взяти верх на виборах? Адже лозунги майже однакові. Долой олігархію, землю селянам тощо.

Бо народи бувшого СРСР мають прививку від кривавих протестів. Це вже генетика. Тому і буксує. 

На словах усі проти олігархії а на ділі усі бояться самі себе бо не бажають повторювати столітні події. 

Що ж робити? Логіка. 

Якщо народ не вірить а брехати,як Більшовики, не можна, і в нас діють демократичні закони то як захопити маси не маючи таких брехливих ЗМІ як у олігархів? 

Вихід є. І він тільки один. Симпатія. Тобто - емоція. Позитивна емоція. Ніякого насилля. Було. 

Як приклад - дія менеджерів ІТ компаній глобального штибу, як Гугл або ,поменше - Аваст.

Ось я спостерігаю як Аваст мене приваблює. В свої користувачі. Це сама люб'язність. Не маючи інших ричагів впливу ніж ласка та люв'язність,вони до майбутніх користувачів підходять як до дитини. 

Довіра,терпіння та доброзичливість. Такий мем сучасного зовоювання простору.

Такий самий використали і в ЄС, Німеччина та Франція , запросивши до себе інші країни в союз, так що вони самі напросилися до них.

Навпаки зробила путінська росія. І отримала... те що і наші націоналісти - від коша. Все просто. Насильно милим не будеш. Тільки терпіння та клопітка праця. Чесна.

Слухаємо перші минути цього відео- як Савік працює з масами. Через емоцію. 

 

З ВІКІ "У 18 столітті хімічні досліди встановили закон збереження маси при хімічних перетвореннях. Сумарна маса речовин, які вступають у хімічну реакцію, дорівнює сумарній масі речовин, що утворюються в результаті реакції. Однак у релятивіській фізиці закон збереження маси не діє. Маса елементарних частинок Маса, точніше маса спокою, є важливою характеристикою елементарних частинок. Питання про те, якими причинами зумовлені ті значення маси частинок, які спостерігаються на досліді, є важливою проблемою фізики елементарних частинок. Так, наприклад, маса нейтрона дещо більша за масу протона, що зумовлено, різницею у взаємодії кварків, із яких складаються ці частинки. Приблизна однаковість мас деяких частинок дозволяє об'єднувати їх у групи, трактуючи як різні стани одної загальної частинки із різними значеннями ізотопічного спіну. Узагальнення поняття маси"

Поки це все. На тему емоцій та мас.

Додам тільки що Людина,людство, жінки, діти , коні-всі є полохливими істотами. На стільки полохливими що людство ,боючись власної смерті винайшло ядерну зброю та грозиться знищити увесь білий світ "за ради вдласного порятунку", що говорить про шизофренічний страх смерті а не про логічну та поважну поведінку людства.

Навіть жага до усього та накопичення це теж емоція страху смерті від голоду. 

ТОму звабити маси на якийсь потужний рух можна або великою брехнею(більшовики,путіністи,гітлерівці тощо) або страхом смерті(друга світова) або великим кушем наобіцявши щось велике-кому що ( землю ,росію, гроші тощо).

Але ж , в масі своєї,людство цього вже наїлося. Принаймні - бувшого СРСР. І брехні і крові. ТОму тихо розпродує себе хто за гречку а хто за інші емоції,наприклад - дружба з росією.

І цього не можна ігнорувати. 

Бо людина,як і тварина, мислить образами. Смак цукру змусить півтонного коня бігати за вами немов цуцик. А вид лозини, яка йому як укус комара, не привабить його. Пам'ять чітко формує образ лозини так що навіть без лозини,ДИТИНА, змушує коня підкорятися командам.

Людина так само. Пам'ять радянського минулого,радянська пропаганда, вкарбувалися , в півсвідомість, як з кров'ю так і з радощами. Тому якщо людина благає образи минулого-це не зрада. Це фізика.

Фізична залежність. І не дати їй це це те ж саме що лишити коня цукру. Два рази лишиш - не відвикне але слухати перестане. Тому і використовують цю залежність регіонали та ОПЗЖ,чітко знаючи що спрацює.

А ось як використати ці залежності нам,проєвропейським громадянам, треба думати. Наприклад як використали залежність минулого та батьківщини - мудрі американці.

Вони дозволяють навіть чужі прапори,поряд зі своїми. Цілі квартали інших країн. Але в замін беруть інше. Патріотизм до США. Зрада там не можлива. Бо суспільство прискіпливо вичає свій політикум. Пильнує. 

А спецслужби знають свою справу. Чому наші спецслужби прогавили росію та сепаратизм? Бо вони повністю підкорені олігархічним кланам яких купили росіяни. За гріш.

Тобто - не російськомовні та совки є загроза Україні, це лишень один з засобів впливу-яких безліч, а відсутність держави та патріотів , дозволили росії вдертися до нас.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma